Google Files

Google Files

Versiyon/Sürüm1.0.26
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11 MB
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11 MB) Android indir APK indir

Google Files APK Android Telefonda Yer Açın

Google Files APK indir, Google tarafından geliştirilen Google Files ile Android telefonda yer açabileceğiniz dosya yönetimi uygulaması depo tüketimini azaltmaktadır.

Google Files, iyi ve pratik bir dosya yönetimi uygulamasına ihtiyacı olanlar için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Bugün binlerce kişi tarafından kullanılan bu özel uygulama, Google tarafından geliştirilmiştir. Bu bakımdan benzerlerinden bir adım önde kabul edilmektedir. Google Files kullanmak istediğiniz zaman birkaç dakikanızı ayırıp indirmeniz yeterlidir. İdeal bir dosya yönetici ve depo tüketimi engelleme uygulaması olduğu için indirdikten hemen sonra memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

Google Files APK indirip kullananlar dosyalarını belli bir düzende bulma, taramalarını düzeli olarak yapma ve medya tüketimi konusunda kontrol edebilme avantajına sahiptir. Özellikle medya nedeniyle depo tüketimi kontrollerini sıkı yapmak isteyenler bu uygulamayı diledikleri gibi kullanabilirler.

Google Files İndir

Google Files android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Android olan akıllı cihazlarda dosya yönetimini iyi yapmak, cihazın ömrünü daha uzun süreli kılmaktadır. Bununla beraber ayrıca cihazda ciddi bir performans artışı da yakalayabilmek mümkün olmaktadır. Bu açıdan Google Files APK gibi profesyonel dosya yöneticisini kullanmak, işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

    Benzer Programlar

  • ZArchiver ZArchiver
    TürkçeÜcretsiz4.8 MB
  • Google Drive Google Drive
    TürkçeÜcretsiz30.0 MB