Google Earth Mobile

Google Earth Mobil indir, uydudan haritayı izlemek için 2018 pro android uygulama sürümünü download edebilirsiniz. Google Harita Türkçe versiyonu android, iPhone ve diğer mobil cihazlarınızda sizlerin yol arkadaşı olacak  bir uygulamadır.

Google Earth

Google Earth Mobile Platformlarda Kullanımı

Google’ın en popüler programlarından birisi olan Google Earth android, iOS iPhone, Windows Phone, Symbian ve Blackberry telefonlarında kullanıma sunulmuştur. Türkçe dil desteği ve 2017 apk son sürümü sayesinde daha kolay kullanım imkanı oluşturuyor.

Google Earth Mobile sesli komut sistemi etkin olarak kullanıldığında canlı konumunuz online olarak haritalandırır. Çeşitli ülkelere ve şehirlere seyehat ettiğinizde yürürken ve araba kullanırken yol haritası navigasyonu olarak yardımcı olur. Aradığınız mekanı harita üzerinde arar ve bulur. Bir şehirin en ünlü mekanlarını Google Pro size öneriler kısmında gösterir

7.0 ile Gelen 2017 Son Yenilikler

En başta Roma, Los Angeles, Boston, San Francisco ve Genova ülkelerinin şehirlerini 3D boyutlu olarak görüntüleme desteği sunuyor. Dünyanın en gözde mekanlarını uydudan Google Earth Mobile sayesinde görüntüleme imkanını ücretsiz download ederek yakalayabilirsiniz.

    Benzer Konular

  • Gta 3 Mobil Oyun Oyna Gta 3 Mobil Oyun Oyna
    ingilizceÜcretsiz9.50 MB
  • Real Boxing apk indir Real Boxing apk indir
    ingilizceÜcretsiz307 MB
  • Google Earth Mobile HAKKINDA YORUM YAZIN