Google Cihazımı Bul

Google Cihazımı Bul

Versiyon/Sürüm
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Google Cihazımı Bul indir, Google Cihazımı Bul Kilit açma android uygulaması ile cep telefonunuz kaybolduğunda bulabilmeniz kolay olur. Yalnızca cep telefonu değil android işletimli tüm cihazları bulmanız mümkündür.

Android uygulamalar arasında en çok işe yarayanlardan biri Google Cihazımı Bul’dur. Kayıp, çalıntı ya da bir yerde unutma durumlarında cihazınızı bulabilmenize yardımcı olur. Bir çeşit android cihaz bulma uygulaması olarak da isimlendirilen Google Cihazımı Bul, son dönemlerde daha sık kullanılmaya başlanmıştır.

Google Cihazımı Bul İndir

Google Cihazımı Bul uygulamasını android mobil marketten indirebilirsiniz. Telefonunuzu, saatinizi ya da tabletinizi kaybettiğinizde farklı bir cihaza bu uygulamayı indirip kayıp olan aygıtınızı bulabilirsiniz.

Ücretsiz şekilde indireceğiniz uygulama sayesinde en geç birkaç dakika içinde cihaz bulmak mümkündür.

 Google Cihazımı Bul Özellikler

Google Cihazımı Bul uygulaması, konumdan faydalanarak cihazları bulabilir. Beraberinde ses çal komutuyla cihazın en yüksek ses seviyesinde çalmasını sağlar. Bunların yanı sıra cihazı kilitleme imkanı tanır. Cep telefonunuza kimsenin girmesini istemezseniz desen, şifre kullanarak kilit oluşturabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken isteğiniz dâhilinde cihazdaki tüm verileri silmeniz de mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Norton Internet Security Norton Internet Security
    TürkçeSüreli28.1 MB
  • Adguard Reklam Engelleme Adguard Reklam Engelleme
    ingilizceÜcretsiz37.7 MB