Google Cast

Google Cast

Versiyon/Sürüm1.17.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu11.00 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11.00 MB)

Mobil Cihazlardan görüntüyü Tv ye Aktarma Uygulaması

Google Cast indir, android işletim sistemine sahip olan cihazlardan TV ekranlarına mobil görüntü aktarma uygulamasıdır. Google Cast cep telefonlarının veyahut tabletlerin küçük ekranlarında izlemek istemediğiniz her şeyi TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Başta internet üzerinden izlemek istediğiniz tüm dizi ve filmler olmak üzere cep telefonu işlemlerinizi de TV aktarma uygulaması ile gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Televizyonunuzda cep telefonu işlemlerinizi yapabilir, uygulamanın kullanım alanlarını geniş şekilde deneyebilirsiniz.

Google Cast Nedir?

Google Cast, android cihazınızda yapmakta olduğunuz herhangi bir işlemi televizyona aktarmanızı sağlayan TV aktarma uygulamasıdır. Çoğunlukla dizi, film ve müzik dosyalarının aktarımı için tercih edilen uygulama, binlerce kişi tarafından memnun kalınarak kullanılmaktadır.

Popüler tüm uygulamalarla uyumlu olan Google Cast, bağlantıya açık olan televizyonlarda kullanılabilmektedir. Bunun için cep telefonunuzun ve televizyonunuzun uyumlu olması yeterlidir.

Google Cast Özellikleri

Google Cast indirildikten hemen sonra kullanılabilen basit android mobil uygulamadır. Karmaşık bir ara yüzü olmadığı için her yaştan kullanıcıya hitap ettiği söylenebilmektedir. Yalnızca birkaç adımda uygulamayı aktif kılabilir televizyonunuza aktarımını sağlayabilirsiniz.

Google Cast ile tercih edebileceğiniz tüm işlemleri, ekranda takip edebilmeniz mümkündür. Bunu gerçekleştirmek için yapmanız gereken tek şey yayınla butonuna basmaktır. Android uygulamayı indirip televizyonla bağlantısını sağladıktan sonra yayınla butonuna dokunmanız yeterli olacaktır. Sonrasında cep telefonu ekranınızda gördüğünüz tüm işlemi, ana ekranda da görebilmeniz mümkündür.

Google Cast birkaç dakika içinde bağlantıyı sağlama hızıyla muadillerinden çok daha hızlı kabul edilmektedir. Bu özelliği ile dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalardan bir tanesidir.

 • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

 • Kinogo Kinogo
  İngilizceÜcretsiz8,8M
 • App Tray For TV APK App Tray For TV APK
  ingilizceÜcretsiz3.2 MB
 • Google Cast HAKKINDA YORUM YAZIN  Google Cast Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Harrison dedi ki:

   Spoiler içeren alan! bu bölümde çok güzeldi ama duygusaldı