Google Assistant indir

Google Assistant indir

Versiyon/Sürüm0.1.18
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1,3M
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1,3M) iOS indir Android indir

Google Asistan Android Asistan Uygulaması

Google Asistan Go indir – Android Türkçe Google AsistanGoogle Asistan indir, Türkçe dil desteği bulunan ve Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz en iyi kişisel Android Google asistan uygulamasıdır.

Android telefon ve tabletleriniz için en iyi kişisel asistana sahip olmak istiyorsanız mutlaka Google Asistan Android sürümünü indirin. Google Asistan Türkçe dil desteğiyle birlikte Türkiye’deki kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Google Asistan Android uygulaması Türkçe adıyla Google Asistanı mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum. Sanal asistan uygulamasını kullandıkça söyelediklerinizi yapan bir yapay zekay göreceksiniz. Google Asistan Türkçe APK indirme zorunluluğu beta sürümünden sonra direkt olarak Google Play Store üzerinden Android cihazlarınıza indirme sağlayabilirsiniz.

Müthiş bir yapay zekaya sahip olan Google Asistan Android uygulaması Türkçe olarak karşımıza çıkıyor ve söylediğiniz komutlarınızı dinliyor. Google Asistan Türkçe uygulamasını OK Google diyerek ana ekran tuşuna basarak başlatıyorsunuz. Türkçe dile oldukça hakim olmasıyla birlikte ara yapma, mesaj gönderme, hatırlatıcı, takvim etkinlikleri, alarm, yol tarifi alma, hava durumu öğrenme, haber okuma, liste hazırlama, cihaz kontrolü (Bluetooth, Flaş açma ve kapatma vs.).

Google Asistan uygulaması sağlık açısından da iyi bir deneyim sunuyor. Kalori hesaplama, diyet listesi, boy, kilo ve diğer hesaplamaları yapabiliyor. İstediğiniz bir yere gitmek için konum yerleri gösterebiliyor. Dahası var Google Asistan uygulaamsı, akıllı ev aletleri ve eşyalarıylada uyumludur.

    Benzer Programlar

  • Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat
    ingilizceÜcretsiz34.9 MB
  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB