Google Allo Android (APK) indir

Google Allo Android (APK) indir

Versiyon/SürümGoogle Allo (APK)
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.96 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (13.96 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Google Anlık Akıllı Android Mesajlaşma Sohbet Uygulaması

Google Allo uygulaması Whatsapp benzeri ücretsiz anlık akıllı android mesajlaşma uygulamasıdır. Google üreticisinin Whatsapp’a rakip olabilecek mesajlarda akıllı yanıtlama, fotoğraf çizme ve gizli modda gerçek zamanlı olarak anlık mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Mesajlaşma Google Allo Uygulaması

Google Allo Android (APK) Mesajlaşma Uygulaması Allo ile rehberinizde bulunan kişiler ile sohbet sırasında sohbetten ayrılmadan ihtiyacınızı sorunsuz karşılayacak bir uygulamadır. Diğer mesajlaşma uygulamalarına nazaran gelişmiş özellikleri sayesinde tek kelime yazmadan iletişim kurabileceksiniz. Google asistanından bağımsız olarak çalışan Google Allo (APK) ile akıllı mesaj gönderme, gizli modda (çevirimdışı) mesajlaşma ve fotoğraf çizimlerine kadar özellik sunuyor. Hiçbir mesajlaşma servisinde görmediğiniz özellikleri bu uygulamada bulabilirsiniz.

Google Allo Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı android akıllı cihazınıza ücretsiz indirdikten sonra tıpkı Whatsapp gibi telefon numaranız ile giriş yapıyoruz. Google Allo (APK) içerisinde akıllı yanıt özelliği en çok dikkat çekici özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Sohbet esnasında karşıdaki kullanıcıya tek bir kelime dahi yazmadan tüm mesajlara cevap verebilme yeteneğine sahiptir. Basit ve akıcı kolay kullanımıyla tüm kullanıcıların android cihazlarında kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Gizli Modda Mesajlaşın

Sohbet esnasında eğer gizli modu açarsanız diğer kullanıcılar çevirim içi olduğunuzu göremez ve sadece sizin istediğiniz kullanıcı ile doyasıya mesajlaşabileceksiniz. Modern tasarımlı mesajlaşma Google Allo uygulamasında şifreleme, gizlilik modu ve bildirimleri gizleme seçenekleri mevcuttur. Sohbet geçmişine diğer kullanıcıların ulaşabilmeside gizlilik modu sayesinde engellenmiştir.

Önemli Not:  Henüz uygulama ülkemizde yayına geçmemiş olup eğer Google Play üzerinden indiremiyorsanız buradan APK dosyasını indirip Google Allo programını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

201 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Meet24 Meet24
  İngilizceÜcretsiz80.7 MB
 • Google Klavye Google Klavye
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Android Klavye Android Klavye
  enÜcretsiz
 • Mesaj Kutusu Uygulaması Mesaj Kutusu Uygulaması
  TürkçeÜcretsiz
 • Google Allo Android (APK) indir HAKKINDA YORUM YAZIN