Google Allo

Google Allo

Versiyon/SürümGoogle Allo (APK)
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.96 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13.96 MB)

Google Anlık Akıllı Android Mesajlaşma Sohbet Uygulaması

Google Allo indir, Uygulaması Whatsapp benzeri ücretsiz anlık akıllı android mesajlaşma uygulamasıdır. Google üreticisinin Whatsapp’a rakip olabilecek mesajlarda akıllı yanıtlama, fotoğraf çizme ve gizli modda gerçek zamanlı olarak anlık mesajlaşma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Akıllı Mesajlaşma Google Allo Uygulaması

Google Allo Android (APK) Mesajlaşma Uygulaması Allo ile rehberinizde bulunan kişiler ile sohbet sırasında sohbetten ayrılmadan ihtiyacınızı sorunsuz karşılayacak bir uygulamadır. Diğer mesajlaşma uygulamalarına nazaran gelişmiş özellikleri sayesinde tek kelime yazmadan iletişim kurabileceksiniz. Google asistanından bağımsız olarak çalışan Google Allo (APK) ile akıllı mesaj gönderme, gizli modda (çevirimdışı) mesajlaşma ve fotoğraf çizimlerine kadar özellik sunuyor. Hiçbir mesajlaşma servisinde görmediğiniz özellikleri bu uygulamada bulabilirsiniz.

Google Allo Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı android akıllı cihazınıza ücretsiz indirdikten sonra tıpkı Whatsapp gibi telefon numaranız ile giriş yapıyoruz. Google Allo (APK) içerisinde akıllı yanıt özelliği en çok dikkat çekici özelliklerinden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Sohbet esnasında karşıdaki kullanıcıya tek bir kelime dahi yazmadan tüm mesajlara cevap verebilme yeteneğine sahiptir. Basit ve akıcı kolay kullanımıyla tüm kullanıcıların android cihazlarında kolaylıkla kullanabilmesi için tasarlanmıştır.

Gizli Modda Mesajlaşın

Sohbet esnasında eğer gizli modu açarsanız diğer kullanıcılar çevirim içi olduğunuzu göremez ve sadece sizin istediğiniz kullanıcı ile doyasıya mesajlaşabileceksiniz. Modern tasarımlı mesajlaşma Google Allo uygulamasında şifreleme, gizlilik modu ve bildirimleri gizleme seçenekleri mevcuttur. Sohbet geçmişine diğer kullanıcıların ulaşabilmeside gizlilik modu sayesinde engellenmiştir.

Önemli Not:  Henüz uygulama ülkemizde yayına geçmemiş olup eğer Google Play üzerinden indiremiyorsanız buradan APK dosyasını indirip Google Allo programını hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Allo Uygulamanın Ekran Görüntüsü

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Lamour Lamour
    İngilizceÜcretsiz64M
  • Dual Space – Multiple Accounts & App Cloner APK Dual Space – Multiple Accounts & App Cloner APK
    ingilizceÜcretsiz10.3 MB
  • Google Allo HAKKINDA YORUM YAZIN