GOJEK – Transportasi

GOJEK – Transportasi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.28.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu47 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (47 MB) iOS indir Android indir APK indir

GOJEK - Transportasi Apk Android Sipariş ve Seyahat Uygulaması

GOJEK – Transportasi apk indir, Android yemek siparişi, market ve kıyafet alışverişi, sinema bileti ve daha bir çok lojistik imkanları GOJEK Transportasi ile bulabilirsiniz.

GOJEK – Transportasi, günlük koşuşturma arasında işlerinizin bir kısmını askıya aldığınızda size yardımcı olacak uygulamalardandır. Yalnızca yiyecek getirip götürme değil aynı zamanda ulaşım hizmeti, lojistik ve daha pek çok günlük ihtiyaca da cevap vermektedir. Yaşam iyileştirmek adına son derece kaliteli bir şekilde düşünülmüş olan GOJEK – Transportasi temel olarak alışveriş uygulamasıdır.

Yemek siparişi, sinema bileti, market alışverişi ya da kıyafet alışverişi gibi evden dışarı çıkmanızı gerektirecek herhangi bir durumda GOJEK apk indirebilirsiniz. Siz yerinizden kalkmadan istediğiniz her şeyi kapınıza getirecek başarılı bir teslimat uygulamasıdır.

GOJEK – Transportasi İndir

GOJEK – Transportasi Apk ile android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere göre ayarlanmaktadır. Bu uygulama hem cep telefonlarından hem de tabletlerden kullanıldığı için son derece kalabalık bir kitlenin favorisidir. Özellikle kalabalık şehirlerde temel ihtiyaçlardan biri olan GOJEK – Transportasi apk Android cihazınıza indirildikten hemen sonra aktif şekilde açılmaktadır. İlk işleminizi yapmanız da en fazla birkaç dakikanızı almaktadır. Bu bakımdan hızlı, güvenli, pratik bir sisteme sahip olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • SAP Concur SAP Concur
    İngilizceÜcretsiz86M
  • MakeMyTrip MakeMyTrip
    İngilizceÜcretsiz27 MB