GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir

GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir

Versiyon/Sürüm101.6.39
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu130.9M
ÜreticiLevel Infinite
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Kasım 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

GODDESS OF VICTORY: NIKKE RPG Nişancı Oyunu

GODDESS OF VICTORY NIKKE APK indir, Android anime türü aksiyon dolu rol yapma oyunudur. GODDESS OF VICTORY NIKKE benzersiz savaş ve RPG nişancı oyunudur.

GODDESS OF VICTORY NIKKE APK indir, Android rol türü aksiyon savaş oyununda dinamik savaş efektleriyle dolu basit ama sezgisel kontrolleri bulunan RPG oyunudur. RPG nişancı oyununda benzersiz bilimkurgu silahlarını uzmanlaşmış anime kız ekbiyle kullanıyorsunuz.

GODDESS OF VICTORY NIKKE Oyunu Nasıl Oynanır?

Nihai takımınızı kurduktan sonra benzersiz savaşlar ve görevleri sizler bekliyor. HD kalitede dinamik görselleri ve akıcı savaş efektleriyle oynanabilen aksiyon dolu nişancı oyunudur. GODDESS OF VICTORY NIKKE APK Android rol oyununda insanlık harabelerde yatıyor ve siz insanlığı kurtarmak adına ilerliyorsunuz.

GODDESS OF VICTORY NIKKE APK oyunda onlarca yıl sonra insanlığın yeni evi olan Ark’ta bir grup kızla yola çıkıyorsunuz. Yeraltına sürülen tüm insanlar bir araya gelmiş ve kolektif teknolojik bilginin sonucu olarak karşımıza çıkıyor. Kızlar yüzeye çıkmak için asansöre biniyor ve onlarca yıldır ilk defa bazı görevler üstlenmektedir. İnsanlığın intikamını almak için umutları ve hayalleri omuzlarınızda taşıyorsunuz.

GODDESS OF VICTORY NIKKE APK Android indir

İnsanlığın çaresi olarak doğan anime kıza takımınızla birlikte insan ırkının umutlarını ve hayalleri tamamen sizlerin omuzunda olacaktır. GODDESS OF VICTORY NIKKE APK Android oyununda Nikke kod adlı karakter insanlığın zaferi için son umut rolünü taşımaktadır. RPG rol nişancı oyununu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

GODDESS OF VICTORY NIKKE Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.proximabeta.nikke&referrer=utm_source%3Dindirson.com

  Benzer Programlar

 • Dungeon Hunter 6 Apk indir Dungeon Hunter 6 Apk indir
  İngilizceÜcretsiz724 MB
 • Dragonheir Silent Gods Apk indir Dragonheir Silent Gods Apk indir
  İngilizceÜcretsiz125 MB
 • GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  GODDESS OF VICTORY: NIKKE Apk indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

   Nasıl Türkçe yapicaz