GO Klavye

GO Klavye

Versiyon/Sürüm3.60
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu36 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (36 MB) Android indir APK indir

GO Klavye APK Android Emoji Klavye Uygulaması

GO Klavye APK indir, GO Klavye Android için ücretsiz indirip kullanabileceğiniz emoji klavye (keyboard) uygulamasıdır. Hızlı ve bol emojili bir klavyedir.

GO Klavye, cihazlarınızda kullanmaya ihtiyaç duyduğunuz profesyonel bir klavyedir. Düzenlenebilir klavyelere ihtiyacınız olduğu zaman GO Klavye APK indirip anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Hem profesyonel bir geliştirici tarafından geliştirildiği için hem de kullanıcı düşünülerek hazırlanıldığı için bu uygulamadan memnun kalırsınız. Kısa süre içerisinde pratik ücretsiz emoji klavye kullanımı sağlayan GO Klavye binlerce kişi tarafından indirilmektedir.

En çok kullanılan klavyeler arasında yer alan GO Klavye emojili ücretsiz ve mobil için idealdir. Uyumlu bir formata sahip olması ve özellikle telefonda uzun süre kolayca kullanılması, GO Klavye uygulamasını daha da kullanılır kılmaktadır.

GO Klavye İndir

GO Klavye android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için üretilmiş bir klavyedir. Daha efektli daha hızlı bir klavye arandığında akla gelen ilk alternatiflerden bir tanesidir.

GO Klavye APK ile 25 adet dil desteğine sahip olan klavye uygulamasının ayrıca ses ve titremeye ayarları, otomatik düzeltme yardımı, size özel sunduğu önerileri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra otomatik olarak boşluk bırakıp yazıda doğrudan düzenlemeler yaptığı görülmektedir. Bu gibi pek çok özelliği ile kullanışlı kabul edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat
    ingilizceÜcretsiz34.9 MB
  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB