GO Klavye Lite

GO Klavye Lite

Versiyon/Sürüm3.23
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (21 MB) Android indir APK indir

GO Klavye Lite APK Android GIF, Emoji Klavye Uygulaması

GO Klavye Lite APK indir, GO Klavye Lite Android emoji klavye uygulaması ile gelişmiş ve hızlı klavye kullanabilir ve çeşitli emojilerle sohbet edebilirsiniz.

GO Klavye Lite, profesyonel bir klavyeye ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz en güçlü uygulamalardan bir tanesidir. Dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan bu özel emoji klavye bir önceki versiyonundan çok daha donanımlı hareketli GIF’ler şekilde geliştirilmiş, şikâyetler baz alınarak güncellenmiştir. Dolayısıyla klavye tercih etmek isteyen hemen herkes bu gelişmiş ve emojili pratik klavyeyi kullanmayı sürdürmektedir.

Yazım hatalarını düzenleme, otomatik olarak büyük harfle destekleme, hareketli gif ve konuşmalara bağlı olarak öneri kelimelerde bulunma, ses kaydı ile devreye girme özelliklerine sahip olan uygulama bu ve benzeri birçok özelliğe sahiplik yapmaktadır.

GO Klavye Lite İndir

GO Klavye Lite android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Düzenli şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama cep telefonlarında hızlı yazmak isteyenlerin tercihidir. Bir klavye uygulaması olarak mesajlaşmayı, yorum yazmayı son derece kolay kıldığını söylemek mümkündür.

GO Klavye Lite APK indirmek için birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olmaktadır. Kolayca inecek ve başarılı şekilde cihazda çalışacaktır. Çok fazla yer kaplamadan hızlı şekilde kullanmaya müsait bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • Connected2.me Anonim Chat Connected2.me Anonim Chat
    ingilizceÜcretsiz34.9 MB
  • New 2020 Keyboard New 2020 Keyboard
    TürkçeÜcretsiz15.7 MB