Gmail Go

Gmail Go

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.5.6.197464524.go_release
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9,9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (9,9 MB) iOS indir Android indir APK indir

Gmail Go Apk Android Hızlı ve Basit Google Gmail Uygulaması

Gmail Go apk indir download, Android mobil için Google tarafından geliştirilen Gmail Go daha basit, hızlı ve düşük donanımlı gmail uygulamasıdır.

Gmail Go, düşük donanımlı telefon sahiplerinin kullanabileceği en hızlı uygulamalardan bir tanesidir. Basit ve düşük donanımlı cihazlarda Gmail’in orijinal halini kullanmak zordur. Bu nedenle Daha hızlı ve çok daha hafif şekilde çalışan Gmail Go Android uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Başarılı bir tarayıcı uygulaması olan Gmail Go bugün milyonlarca kişinin tercihi olmaktadır çünkü çok hızlı sonuç vermekte ve bir o kadar da kapsamlı çalışmaktadır.

Cihazda herhangi bir takılmaya, donmaya neden olmadan istenilen her şeyin aranması mümkün olabilmektedir.

Gmail Go İndir

Gmail Go Android cihazınıza download ederek android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde çalışmaktadır. Cihaza birkaç dakikada inen uygulama anında aktif şekilde kullanılabilmektedir. Gmail Go apk 1 GB RAM altına sahip olanların kurtarıcısı olacaktır çünkü cihazda beklenmeyen bir performans artışı sağlamaktadır.

Cihazınızın hem daha güçlü arama sağlaması hem de bunu yaparken teknik sorun yaşamaması için Gmail Go indirip kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımla ve hızlı basit gmail uygulaması ile büyük oranda memnuniyet elde edeceğinizden emin olabilirsiniz. Böylece kapsamlı tarayıcı uygulaması ile cihaz kullanımı, internet gezintisi çok daha kolay olur.

    Benzer Programlar

  • WiFi Faresi WiFi Faresi
    TürkçeÜcretsiz10 MB
  • WiFi Bağlantı Yöneticisi WiFi Bağlantı Yöneticisi
    TürkçeÜcretsiz2,9 MB