Global War

Global War

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/SürümCihaza göre
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihaza göre
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil Telefon Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi1 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihaza göre) Android indir

Global War Online MMO Strateji Oyunu

Global War indir, Android MMORPG oyunları arasında yer alan oldukça popüler olan online strateji oyunudur. 100 binden fazla oyuncu tarafından ücretsiz oynanıyor.

Strateji oyunu Icebear Studio tarafından sadece Android cihazlar için geliştirilmiştir. MMORPG oyunları arasında oldukça popüler bir yere sahip olan oyunu binlerce oyuncu tarafından online oynanmaktadır.

Oyundaki amacımız kendi şehrimizi kuruyor ve onu düşmanlarımızdan korumaya çalşıyoruz. Diğer oyuncuların saldırıları betaraf etmek için şehrimizi geliştiriyor ve çevrede bulunan şehirlere saldırarak etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz.

Global War oyunu içerisinde hava ve kara saldırısı yapabiliyoruz. Düşman üstünü kısa sürede yok edebilmek için savaş teçhizatımızın ve binalarımızın seviyesini artırarak ilerlememiz gerekiyor. Ayrıca oyunda gerçek dünya haritasının bulunduğu, sürükleyici, etkili grafikleri ve oynanış sunan bir MMO yapısı ile karşımıza çıkıyor.

Mobil strateji oyunu, renkli savaş atmosferi ile oldukça başarılı görünüyor. Android cihazlarda oyuncular kaliteli görseller eşliğinide alışılmışın dışında bir savaş dünyasında savaşacaklar. Sıradan MMO oyunlarından oynamaktan sıkıldıysanız Global War tam aradığınız bir oyun diyebilirim. İndirmesi ve oynaması ücretsiz olan sürükleyici oyunu hemen indirin.

    Benzer Programlar

  • Mafia City apk Mafia City apk
    TürkçeÜcretsiz58.20 MB
  • Doomsday Preppers Doomsday Preppers
    İngilizceÜcretsiz52M