Global War Simulation Apk

Global War Simulation Apk

Versiyon/Sürüm10.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.4 MB
ÜreticiMH Strategy War Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi25 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Global War Simulation LITE Strateji Savaş Oyunu

Global War Simulation; strateji oyunlarından biri olmakla birlikte, ülke yönetme şansını sizlere sunan bir android oyun uygulamasıdır. Oyun içerisinde; ekonomi, yatırımlar, casusluk, savaş, operasyon, araştırma ve bunun gibi bir ülkeyi yönetirken denetlenecek her alan mevcuttur.

Ülkelere ajanlar yerleştirerek oyuna başlamaktasınız. Ajanların yerleştirildiği ülkelerden gerekli istihbaratlar toplanır, raporlar hazırlanır ve stratejiler kurulur. Kurulan stratejilerden sonra, seçilen ülkeye savaş açılır. Böylece oyuncu, savaşın öncesi ve sonrasındaki her aşamada oyunun içerisine dahil olur.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun içinde; antlaşmalar imzalayabilir, ülkenizdeki kaynakları kullanabilir, anlaşmalar hazırlayabilir, ülkelere siber saldırılar düzenleyebilir, vergi alabilir, ülkenizi geliştirebilir ve en nihayetinde tamamen bir ülkeyi yönetebilirsiniz.

OYunun yapım şirketinin Diğer Uygulamarına da Göz atabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/collection/cluster?clp=igM4ChkKEzkxNDA3NDU0MjI0ODkxNDcxOTAQCBgDEhkKEzkxNDA3NDU0MjI0ODkxNDcxOTAQCBgDGAA%3D:S:ANO1ljIa_l0&gsr=CjuKAzgKGQoTOTE0MDc0NTQyMjQ4OTE0NzE5MBAIGAMSGQoTOTE0MDc0NTQyMjQ4OTE0NzE5MBAIGAMYAA%3D%3D:S:ANO1ljIMcdc

Global War Simulation Apk Oyun Tanıtımı


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Invasion Modern Empire Invasion Modern Empire
    İngilizceÜcretsiz450M
  • Plague Inc. Plague Inc.
    TürkçeÜcretsiz52.2 MB
  • Global War Simulation Apk HAKKINDA YORUM YAZIN