Global War Simulation Apk indir

Global War Simulation Apk indir

Versiyon/Sürüm10.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu53.4 MB
ÜreticiMH Strategy War Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Global War Simulation LITE Strateji Savaş Oyunu

Global War Simulation; strateji oyunlarından biri olmakla birlikte, ülke yönetme şansını sizlere sunan bir android oyun uygulamasıdır. Oyun içerisinde; ekonomi, yatırımlar, casusluk, savaş, operasyon, araştırma ve bunun gibi bir ülkeyi yönetirken denetlenecek her alan mevcuttur.

Ülkelere ajanlar yerleştirerek oyuna başlamaktasınız. Ajanların yerleştirildiği ülkelerden gerekli istihbaratlar toplanır, raporlar hazırlanır ve stratejiler kurulur. Kurulan stratejilerden sonra, seçilen ülkeye savaş açılır. Böylece oyuncu, savaşın öncesi ve sonrasındaki her aşamada oyunun içerisine dahil olur.

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun içinde; antlaşmalar imzalayabilir, ülkenizdeki kaynakları kullanabilir, anlaşmalar hazırlayabilir, ülkelere siber saldırılar düzenleyebilir, vergi alabilir, ülkenizi geliştirebilir ve en nihayetinde tamamen bir ülkeyi yönetebilirsiniz.

Global War Simulation oyunun yapım şirketinin diğer uygulamarına da Göz atabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/collection/cluster?clp=igM4ChkKEzkxNDA3NDU0MjI0ODkxNDcxOTAQCBgDEhkKEzkxNDA3NDU0MjI0ODkxNDcxOTAQCBgDGAA%3D:S:ANO1ljIa_l0&gsr=CjuKAzgKGQoTOTE0MDc0NTQyMjQ4OTE0NzE5MBAIGAMSGQoTOTE0MDc0NTQyMjQ4OTE0NzE5MBAIGAMYAA%3D%3D:S:ANO1ljIMcdc

Global War Simulation Apk Oyun Tanıtımı

 

    Benzer Programlar

  • Banksters Apk indir Banksters Apk indir
    TürkçeÜcretsiz103 MB
  • Call of Dragons Apk indir Call of Dragons Apk indir
    TürkçeÜcretsiz1 GB
  • Global War Simulation Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN