Gizli Ses Kaydedici

Gizli Ses Kaydedici

Versiyon/Sürüm1.5.34
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Smart Recorder Android Cihazlar için Gizlice Ses Kayıt Etme Uygulaması

Gizli Ses Kaydedici indir, Smart Recorder mobil cihazı Android işletim sistemli olanların kullanabileceği, yüklemesi ücretsiz ama uygulama içi satın almalar içeren bir tür ses kaydetme uygulamasıdır. Sesi gizlice kayıt eden uygulama ayrıca çokça reklam içermektedir. Piyasada çok sayıda benzer uygulama olmasına karşın Gizli Ses Kaydedici bazı özellikleri sıyrılmaktadır. Cihazların hemen hepsinde ses kaydetme uygulaması zaten vardır ama gizli ses kaydetme uygulama çeşitlerinde bazı özelliklerle zenginleştirilmiştir.

Gizli Mobil Ses Kaydedici Özellikleri

Uygulamada gizlice Mp3 kaydetme seçeneği bulunmaktadır. Mp3 olarak kaydetme kaydın paylaşım aşamasında kolaylık sağlar. Uygulama içinde tek dokunuşla anında kaydetmeye başlayabilirsiniz. Böylece kayıt anı geldiğinde gereksiz teferruatlarla vakit kaybetmezsiniz. Hatta telefonunuzu açmadan, bir tuşa eylem atayarak kayıt yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulamada kaydedilen ses dosyalarına şifreleme yapmak da mümkündür. Cihazınızda başka bir uygulamayla ilgilenirken arka planda kayıt almaya devam edebilirsiniz. Gizli Ses Kaydedici kayıtlar cihazda depolanır ama bunların yedeğini almak isterseniz; E-posta yedekleme hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca vakit ayarı yaparak planlı kayıt seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Gizli Ses Kaydedici Nasıl Kullanılır?

Mobil gizli ses kaydetme işlemi hem ahlaki açıdan doğru bulunmaz hem de yasal bir iş değildir ama pek çok kişi yine de bu yönteme başvurabiliyor. Bu durumda ses kaydetme işlemini yaparken iyi bir uygulama kullanmak istiyorsanız Gizli Ses Kaydedici bazı özellikleri ile işinizi görebilir. Programı kullanmak için cihazınıza indirip açmanız yeterlidir. Dil İngilizce olsa da kullanımı kolay ve pratik olduğundan kullanım aşamasında sorun yaşanmaz.

  Benzer Programlar

 • Org 2020 Org 2020
  TürkçeÜcretsiz60.01 MB
 • Piano Master 2020 Piano Master 2020
  TürkçeÜcretsiz30.4 MB
 • Gizli Ses Kaydedici HAKKINDA YORUM YAZIN  Gizli Ses Kaydedici Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. Nasıl kayıt yapacam sınır oldum dedi ki:

   Yardımcı olun

  2. Anonim dedi ki:

   Nerde bu program ya kayboldu gitti çok iyiydi adımı değişti nenoldu bulamıyorum