Getir Süpermarket

Getir Süpermarket

Versiyon/Sürüm75.7 MB
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.2.7
Üreticigetir
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.2.7) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Getir Android ve iOS için Günlük Süpermarket Alışverişi

Getir, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlayan online süpermarket alışveriş uygulamasıdır. Türkiye üzerinde bulunan kalabalık şehirlerde yaşayan insanların süpermarket alışverişini gitmeden android ve iOS cihazları üzerinden ücretsiz yapmalarını sağlayan alışveriş uygulamasıdır. Siparişlerinizi kurye ile kapınıza kadar sadece 10 dakikada getiriyor.

Hızlı getirilebilir ev eşyaları, bulaşık ve çamaşır makinası için ilaçlar, ekmek, yumurta, gazete ve bir süpermarket olabilecek tüm ürünleri Getir uygulaması sayesinde evinize 10 dakikada getiriyor! Getir Online Süpermarket Alışveriş Uygulaması en büyük özelliklerinden birisi çevirimiçi sipariş verme imkanı sağlamasıdır. Süpermarketlere gitmeden alışveriş yapma imkanı sağlayan firma İstanbul’da yaşayan vatandaşların günlük süpermaket alışverişini yapmak için süpermarketlere gitmelerine gerek kalmıyor. Her ne kadar şuan için İstanbul’da hizmet veriyor olsada ilerleyen zamanlarda geniş bir dağıtım ağının olmasını hedefliyor.

Getir süpermarket alışverişi uygulaması üzerinden sipariş verdiğinizde size hangi kuryenin siparişlerinizi getireceği bilgiside yer alıyor. Böylelikle hem güvenli hemde kuryenin ne kadar sürede getirdiği ve müşterilerden almış olduğu puanı görebiliyorsunuz. Getir android ve iOS’da kullanırken Getir kampanyaları, ürünleri, fırsatlar ve ilk siparişlerde hangi süpermarket ürünlerinde indirim yapacağını görebilirsiniz. Sipariş sonrasında hızlı ve çoklu ödeme sistemini desteklemesi sayesinde herhangi bir sorunla karşılaşmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

21 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Amazon App Store Amazon App Store
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz28 MB
 • LC Waikiki LC Waikiki
  TürkçeÜcretsiz21.1 MB
 • Bim Aktüel Ürünler Bim Aktüel Ürünler
  TürkçeÜcretsiz4.9 MB
 • A101 Şok Bim Market A101 Şok Bim Market
  Ücretsiz3 MB
 • Getir Süpermarket HAKKINDA YORUM YAZIN