Gerçek Aşkı Bul – YouLove

Gerçek Aşkı Bul – YouLove

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm6.8.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu18 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Güncelleme Tarihi23 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (18 MB) Android indir APK indir

YouLove Gerçek Aşkı Bul Android Arkadaşlık Uygulaması

Gerçek Aşkı Bul – YouLove APK indir, Android YouLove gerçek aşkı bulma uygulaması ile ciddi ilişkiler arayanlar için güvenli bir arkadaşlık uygulamasıdır.

Gerçek Aşkı Bul – YouLove olarak da tanınan ve dünya genelinde birçok kişi tarafından tercih edilen arkadaşlık uygulaması arasındadır. Özellikle yalnızca aşk üzerine olması, kullanıcıların hoşuna gitmekte zaman kaybetmeden biriyle tanışmaya olanak tanımaktadır. Ciddi bir ilişki arayan ancak arkadaşlık uygulaması olarak hiçbir uygulamaya güvenemeyenler için Gerçek Aşkı Bul son derece ideal bir tercihtir. Güvenli, rahat, samimi, iyi ilişkiler kurmaya yardımcı olan etkili bir uygulamadır. Bu açıdan içiniz rahat ederek bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür.

Gerçek Aşkı Bul – YouLove İndir

Gerçek Aşkı Bul – YouLove APK , dünya genelinde 20 milyonun üzerinde kullanıcıya sahiptir. Her gün yüzbinlerce kişi katılmakta ve uygulamanın kaliteli hizmetinden yararlanmaktadır. Bununla beraber sohbet etmenize, ilk buluşmaya gitmenize ve daha pek çok konuya yardımcı olunmaktadır.

Youlove sohbet uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere uygundur. İki cihazdan herhangi birine indirip üye olmanız yeterlidir. Arkasından aç diyerek giriş yapabilir, dilediğiniz bekâr kişiyle görüşebilirsiniz.

Gerçek Aşkı Bul – YouLove APK uygulaması birkaç dakika içinde cihazda yerini almakta ve kolayca kullanıma hazır hale gelmektedir.

    Benzer Programlar

  • Sevgili Bul Sevgili Bul
    TürkçeÜcretsiz6,8 MB
  • iKeyboard iKeyboard
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • Gerçek Aşkı Bul – YouLove HAKKINDA YORUM YAZIN