Garenta MOOV

Garenta MOOV

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (30M) iOS indir Android indir

Garenta MOOV Android iOS Saatlik Araba Kiralama

Garenta MOOV indir, mobilde ihtiyaç duyduğunuz anda saatlik olarak araç kiralama hizmeti alabileceğiniz ücretsiz bir Android araba kiralama uygulamasıdır.

Android ve iPhone iOS cihazlarınız üzerinden saatlik araç kiralama işlemlerinizi yapabileceğiniz araba kiralama uygulamasıdır. Garenta tarafından hizmetinize sunulan uygulama sizlere kısa süreli araba ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlamaktadır.

Garenta MOOV uygulamasında kısa süreli ve acil araba ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. En yakın araç kiralama yerinden araç çağırarak vale tarafından tesli alıyorsunuz. Saatlik olarak kiraladığınız araçları işiniz bittiğinde dilediğiniz yere bırakıyorsunuz.

Araba kiralama uygulaması üzerinden hem işinizi halledebiliyor hem de bütçenize uygun arabaları bulabiliyorsunuz. Garenta MOOV Android araç kiralama için sunulan tüm kriterlere uyduğunuz sürece hiç bir sorun yaşamadan anında kiralama hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Hizmet alanı içerisinde bulunan bölgelerde dilediğiniz gibi kiralama ve aracı bırakma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Careem Taksi Çağırma Careem Taksi Çağırma
    TürkçeÜcretsiz37M
  • IGA Mobil IGA Mobil
    TürkçeÜcretsiz90M