Garage Story Craft Your Car

Garage Story Craft Your Car

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu69M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (69M) iOS indir Android indir

Garage Story Android iOS Yarış Arabası Üretme Oyunu

Garage Story indir, kendi araba fabrikanızı kurup araba üretip sattığınız harika bir mobil oyun olarak karşımıza çıkan Android yarış oyunu olarak dikkat çekiyor.

Klasik araba yarış oyunlarından sıkıldıysanız ve farklı bir araba oyunu arıyorsanız mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum. Android ve iPhone iOS uyumlu araba üretme oyunu olarak karşımıza çıkan Garage Story, kendi fabrikanızı inşa edip kendi arabanızı üretebileceğiniz bir oyundur.

Araba üretme fabrikası kurduğumuz Garage Story Craft Your Car oyununda fabrikamızı yönetiyor, eşsiz arabalar üretiyor ve satmak için kıyasıya rakiplerimizle mücadele ediyoruz. Harika araba tasarımları ortaya koyabileceğiniz oyunda bir yandan araba üretiyor ve diğer yandan satarak para kazanmanız gerekiyor.

Her oyuncu kişisel zevkine göre çeşitli yarış arabaları üretebilir. Garage Story oyunu yüsek kalitede grafikleri ve farklı oyun tarzıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Birçok farklı yarış araba modellemelerinin yer aldığı oyunda ise işimiz hiçte kolay değil.

    Benzer Programlar

  • Mountain Climb : Stunt Mountain Climb : Stunt
    İngilizceÜcretsiz43 MB
  • Sokak Yarışı 3D Apk Sokak Yarışı 3D Apk
    İngilizceÜcretsiz77.0 MB