Gangster Legend  Apk indir

Gangster Legend Apk indir

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9,3M
ÜreticiGangster Legend
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Ağustos 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Gangster Legend Android RPG Aksiyon Oyunu

Gangster Legend indir, yeraltı dünyasında mafyaların ve suçluların arasında güç, silah ve para mücadelesi verdiğiniz Android online rol yapma (RPG) oyunudur.

Android uyumlu rol yapma oyununu online oyunlar arasında oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde para, silah, güç ve organize suçlular arasında kıyasıya bir mücadele veriyorsunuz. Gangster Legend Android oyununda babanızın ölümüyle birlikte harika bir yolcuğa çıkıyorsunuz. Babanızın intikamını alabilmek için suçlularla kıyasıya savaşıyorsunuz.

Gangster Legend oyunu çok zorlu bir mafya oyunu olarakta nitelendirebiliriz. Suçluların dünyasına girip düşmanlarınızı sokaklarda öldürün ve kumahanelerinden paralarını kazanın. Vaftizci karakterinde bulunduğun oyunda demir yumruğunuzla mafyanın geleceğini iyi bir hale getirmek için mücadele ediyorsunuz. Gangsterlerin için de para kazanabilmek için karakterinizin yeterince yeteneği bulunmaktadır.

Online mafya oyununa dünyanın dört bir yanında seyahat eden dünya çapında çete güçleriyle mücadele ediyorsunuz. Online oyuncularla rol yapma (RPG) oyununda çeşitli anlaşmalar yaparken oyuna katılımınızı artıran ödüllerde kazanabiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Mommy Rope Game Apk indir Mommy Rope Game Apk indir
    İngilizceÜcretsiz120M
  • Super Cloner 3D Apk indir Super Cloner 3D Apk indir
    İngilizceÜcretsiz440.3 MB
  • Gangster Legend Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN