Gangster Crime Mafia City Apk indir

Gangster Crime Mafia City Apk indir

Versiyon/Sürüm1.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu138M
ÜreticiZego Global Publishing
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi4 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Gangster Crime, Mafia City Suç ve Savaş oyunu

Gangster Crime Mafia City APK indir, Android aksiyon dolu suç ve savaş oyunudur. Gangster Crime Mafia City en büyük gangster suç simülatörü oyununda savaşın.

Gangster Crime Mafia City APK Android Amerikan gangsteri oyununda büyük suç çeteleri ve hırsızlar tarafından saldırı altında olan şehrinizi korumaya çalışıyorsunuz. Gerçek bir mafya oyununu aksiyon dolu sahneleriyle oynayabilirsiniz.

Gangster Crime Mafia City Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde mürettabatınızı güçlendirme ve hırsızlara karşı daha güçlü karşı koymalar yapabilmeniz adına savaşıyorsunuz. Gangster Crime Mafia City APK Android oyununda paralı askerler, sporcular ve iş adamlarına kadar yeraltı dünyasının en zenginleri oyunda bulunmaktadır. Oyunda yer altı dünyasını ele geçirebilmek için savaş, hükme ve suç dehası ol!

Gangster Crime Mafia City oyununda büyük gangster olarak intikamınızı alarak ilerliyorsunuz. Bir Amerikalı kılığına girerek şehrin suçlulularına karşı mücadele veriyor ve sizde bir suçlu olarak geziyorsunuz. Büyük mafya adamlarını yenerek liderliklerine son veriyor ve sizde bir mafya gibi geziyorsunuz. Mafya şehrinin yönetimini ele geçiriyor ve inanılmaz silahlarla savaşıyorsunuz.

Gangster Crime Mafia City APK indir

Oyunda mafya ve çete savaşları yürüten kartelin lideri olarak boy göstermeye çalışıyorsunuz. Gangster Crime Mafia City APK Android oyununda sokak dövüşleri, mafya anlaşmaları, aksiyon dolu görevleri ve dövüş gecesi boks maçlarıyla kendinizi gösteriyorsunuz. Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Gangster Crime, Mafia City Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jura.gangster.crime&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Modern Commando Strike Mission Apk indir Modern Commando Strike Mission Apk indir
    TürkçeÜcretsiz74 MB
  • Paper Delivery Boy Apk indir Paper Delivery Boy Apk indir
    TürkçeÜcretsiz173 MB
  • Gangster Crime Mafia City Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN