Furistas Cat Cafe

Furistas Cat Cafe

Versiyon/Sürüm0.862
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu677.8 MB
ÜreticiRunaway
İşletim SistemiAndroid ve iOS iPhone
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (677.8 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Furistas Cat Cafe Android iOS Kedi Kafesi Oyunu

Furistas Cat Cafe indir, mobil cihazlarınızda kedilerinizi en uygun şekilde eşleştir ve müşteri kazanabileceğiniz Android kedi simülasyonu oyunudur.

Kafeni en iyi şekilde düzenlemek için en uygun kedileri eşleştir ve kafenin müşteri oranını artır. Birçok kedi cinsini bulunduran oyunda en uygun kedicikleri eşleştir ve kafeni düzenleyerek eğlenceli zaman geçirebileceğiniz kedi simülasyonu oyunudur.

Furistas Cat Cafe oyununda kafenizde gerçek kedileri evlat edinin ve çekici tüyleriyle dikkat çeken dost edinin. Her kedinin kendine has etkileyici hikayesi ve kişisel özellikleri bulunmaktadır. Benzer kişiliğe sahip olan insanlarla kedileri bir araya getir, mutluluğu en üst seviyeye çıkar ve böylece birçok kediciği bir araya getir.

Android ve iPhone iOS uyumlu simülasyon oyununda kafeni kendine göre dekore edebileceğiniz oyundur. Dekorasyon konusunda bir hayli başarılı olan mobil simülasyon oyununda her kedinin kendine has hikayesini dinle, sıcak bir yava bul ve onları en iyi şekilde besle. Furistas Cat Cafe oyununda kafenize gelen müşterilerinize kedilerin özelliklerini anlatın ve onlardan pisicikleri sahiplenmelerini isteyin.

Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz Android simülasyon oyunları arasında yer alan kedi oyununu oynarken oldukça keyifli zaman geçireceksiniz.

20 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Animal Cove Animal Cove
  İngilizceÜcretsiz55M
 • Hollywhoot Hollywhoot
  İngilizceÜcretsiz58M
 • Billion Lords Billion Lords
  İngilizceÜcretsiz65M
 • My Home – Design Dreams My Home – Design Dreams
  İngilizceÜcretsiz84M
 • Furistas Cat Cafe HAKKINDA YORUM YAZIN