Frozen City Apk indir

Frozen City Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu350M
ÜreticiCentury Games Pte. Ltd.
İşletim SistemiAndroid 6.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Ocak 2023
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Frozen City Şehir Kurma Simülasyonu Oyunu

Frozen City APK indir, Android simülasyon oyunu bir tür hayatta kalma oyunudur. Frozen City buz ve kar altında şehir kurun ve şehrin şefi siz olun.

Frozen City APK indir, Android şehir kurma simülasyonu oyunnuda toplumu yeniden inşa etmek için kaynaklar topluyor ve vahşi doğada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Frozen City Oyunu Nasıl Oynanır?

Hayatta kalma simülasyonu oyununda kentsel bir alan inşa ediyor ve malzeme toplayarak ilerliyorsunuz. Tesislerinizde çalışmak için hayatta kalanları işe alıyorsunuz. İşçilerinizin zihinsel ve fiziksel sağlıkları büyük önem taşımaktadır. Frozen City APK Android şehir kurma simülasyonunda yiyecek ve çeşitli kaynaklar toplayın. Çünkü sıcaklık 0’ın altına düşerse işçileriniz hastalanabilir.

Frozen City APK simülasyon oyununda eğer çalışma ortamınız yetersizse ve yaşam koşulları düşükse protesto edilebilirsiniz. Şehriniz vahşi ve donmuş bir yerde olduğu için keşif ekiplerine ihtiyacınız oluyor. Bu yüzde faydalı malzemeler toplayarak buz ve karın üzerinde ilerleyerek keşifler yapın. Keşifler sizin şehrinizi daha hızlı büyütmenize imkan tanımaktadır.

Frozen City APK Android indir

İş gücü tahsis ederek üretiminizi artırabilirsiniz. Ancak bu yetmeyebilir üretimi artırmak için hammdeleri gerekli ürünlere dönüştürmeniz gerekmektedir. Frozen City APK Android şehir kurma oyununda orduya ve çeteyede ihtiyacınız olabilir. Ordunuz şehrin güvenliğini sağlayarak şehrinizin daha hızlı büyümesini sağlamaktadır.

Frozen City Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fct.global&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Nextbots In Backrooms: Sandbox Apk indir Nextbots In Backrooms: Sandbox Apk indir
    TürkçeÜcretsiz168 MB
  • MiniCraft Village Apk indir MiniCraft Village Apk indir
    İngilizceÜcretsiz124 MB
  • Frozen City Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN