Free Fire Battlegrounds Apk

Free Fire Battlegrounds Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6.14
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici111dots Studio
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi10 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Battlegrounds Aksiyon Mobil Savaş Oyunu

Free Fire apk indir, Battlegrounds en popüler aksiyon mobil savaş oyunlarından biri olan bu oyun uygulamasının cep telefonlarından da tabletlerden de takipçisi çoktur. Android işletim sistemine sahip cihazlar için tasarlanan bir oyun uygulamasıdır.

Genel olarak 30 kişinin mücadele içinde olduğu bu oyunda kıyasıya rekabet ve keyif verici dakikalar oyuncuları bekliyor. Free Fire apk oyunu android cihazlarda eksik kalan birçok noktayı tamamlayabilen başarılı bir oyundur.

Free Fire Nedir?

Free Fire oyununun tanımlaması yapılırken aksiyon oyun uygulaması ifadesi kullanılmaktadır. Silah kullanılan oyunları seviyorsanız bu oyunu cihazınızda muhakkak denemelisiniz. Yüksek çözünürlük ve kusursuz bir efekt donanımı olan uygulama çok yönlü keyif almanızı sağlayacaktır.

Hikâyesi ile duyan herkesi heyecanlandıran Free Fire Battlegrounds oyunu, deneyen herkesin çok memnun kaldığı, asla vazgeçemediği oyunlar listesinde bulunmaktadır.

Free Fire Özellikleri

30 oyuncunun aynı anda ıssız bir adaya bırakıldığı Free Fire Battlegrounds aksiyon savaş oyununda birbirileriyle mücadeleleri temel alınmaktadır. Tam bir kargaşanın hâkim olduğu ortamda, hayatta kalabilmek için arazi keşfine çıkmak ve belli bir strateji oluşturmak gerekmektedir. Oyuncunun temel hedefi ise 30 kişiden hayatta kalan son kişi olmaktır.

Her oyuncu paraşütle adanın farklı yerlerine bırakılmaktadır. İndikten sonra macera başlamakta ve karşılarına çıkan herkesi öldürmek zorundalardır. Hayatta kalabilmek için yapılan bu mücadeleden keyif almamaksa neredeyse imkânsız.

Günün herhangi bir saatinde dilediğiniz an oynayabileceğiniz bu oyun, ücretsiz şekilde oyuncusuyla buluşabilmektedir.

103 kez indirildi

Benzer Programlar

 • The Sun Evaluation The Sun Evaluation
  İngilizceÜcretsiz54M
 • Pixel’s Unknown Battleground Pixel’s Unknown Battleground
  1.35.18Ücretsiz92M
 • Battlelands Survival Battlelands Survival
  İngilizceÜcretsiz53M
 • Robozuna Robozuna
  İngilizceÜcretsiz29M
 • Free Fire Battlegrounds Apk HAKKINDA YORUM YAZIN