Fotoğraflı Klavye

Fotoğraflı Klavye

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.10.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (5,6 MB) iOS indir Android indir APK indir

Fotoğraflı Klavye Apk Android Klavyeye Fotoğraf ve Emoji Koyma

Fotoğraflı Klavye apk indir, Android fotoğraflı Türkçe klavye uygulaması ile cihazın klavyesine fotoğraf koy, değiştir ve emojili klavye kullanabileceğiniz uygulamadır.

Fotoğraflı Klavye Türkçe, klavyesinde farklılık arayanların en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir. Klasik klavyelerden sıkıldıysanız cihazınızın kendi klavyesi sizin için yetersiz geliyorsa android klavye seçeneklerine göz gezdirerek çok daha özel klavyeler hazırlayabilirsiniz. Hem klavye değiştirip hem de size özel, kişiselleştirilmiş klavyeler olmasını sağlayabilirsiniz.

Fotoğraflı Klavye Android uygulaması özellikle Türkçe olması sebebiyle memnuniyet oluşturmaktadır çünkü kullanırken dil desteği bulunmadığında çok zorlayıcı olabilmektedir. Bu açıdan Fotoğraflı Klavye Türkçe Türkiye’de memnuniyet kazanan yararlı uygulamalar grubunda anılmaktadır.

Android Fotoğraflı Klavye İndir

Emojili fotoğraflı Klavye android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Cep telefonunuza da tabletinize de bu uygulamayı indirebilirsiniz. Sonrasında aç diyerek klavyede tercih edeceğiniz fotoğrafı seçmelisiniz. Bu esnada galeriden dilediğiniz her türlü fotoğrafı seçebilirsiniz.

Dilediğiniz fotoğrafı seçtikten sonra uygula diyerek klavyenin size özgü halini görebilirsiniz. Klavye fotoğraf koyma ve Android klavye değiştirme uygulaması ile çok daha eğlenceli olacaktır. Ayrıca klavye resmi ile yalnızca size özgü bir düzenleme de getirmiş olduğunuzu aklınızda bulundurmalısınız.

    Benzer Programlar

  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB
  • Sweet Snap Sweet Snap
    TürkçeÜcretsiz64 MB