Fotoğraf Video Kurtarma

Fotoğraf Video Kurtarma

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2,2 MB
ÜreticiRecover Undeleted File Lab.
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 yıl önce
Güncelleme Tarihi26 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (2,2 MB) Android indir APK indir

Android Silinen Fotoğraf ve Videoları Kurtarma Uygulaması

Fotoğraf Kurtarma Apk indir, Android cihazlarda silinen fotoğraf kurtarma ve video kurtarma uygulaması olarak karşımıza çıkan fotoğraf video kurtarıcıdır.

Fotoğraf Kurtarma & Videoları Kurtarma, uygulaması daha önce sıkıntı yaşadığınız veri kaybetme sorununa çözüm bulmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu silinen fotoğraf ve videoları kurtarma uygulaması indirip kullanmaya başladığınızda herhangi bir verinizin kaybolmasından kaygı duymadan dilediğiniz gibi fotoğraf ve video depolayabilirsiniz. Özellikle cep telefonlarda bulunan galeri dosyaları zaman içerisinde farklı nedenlerle silinebilmektedir. Bu gibi bir duruma engel olmak adına Fotoğraf Kurtarma APK & Videoları Kurtarma indirip kolaylıkla garanti altına alabilmeniz mümkündür.

Sahip olduğunuz tüm fotoğraf ve videolarınızın uzun süre elinizin altında olmasını isterseniz bu silinen videoları kurtarma uygulaması indirerek dilediğiniz gibi saklayabilirsiniz. Veri kurtarma uygulaması olarak işinize yarayarak yararlı bir uygulamadır.

Fotoğraf Kurtarma APK İndir

Fotoğraf Kurtarma Apk ya da video kurtarma için özel bir uygulama arıyorsanız Fotoğraf Kurtarma & Videoları Kurtarma size yardımcı olacaktır. Uygulamayı android işletim sistemine sahip tüm cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabilmeniz mümkündür. Yalnızca birkaç dakika içerisinde tamamıyla ücretsiz şekilde indireceğiniz bu uygulama ile kaybettiğiniz videolar da fotoğraflar da eksiksiz şekilde geri getirilebilmektedir.

    Benzer Programlar

  • Greeting Card Design Apk indir Greeting Card Design Apk indir
    TürkçeÜcretsiz138 MB
  • PhotoRoom Apk indir PhotoRoom Apk indir
    TürkçeÜcretsiz128 MB
  • Fotoğraf Video Kurtarma HAKKINDA YORUM YAZIN