Fotoğraf Blender Mikser

Fotoğraf Blender Mikser

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (20 MB) iOS indir Android indir APK indir

Fotoğraf Blender Mikser Apk Android Fotoğraf Karıştırma Uygulaması

Fotoğraf Blender Mikser apk indir, Android mobil cihazlar ile çektiğiniz fotoğrafları Fotoğraf Blender uygulaması ile fotoğrafları karıştırabilir ve efektler verebilirsiniz.

Fotoğraf Blender Mikser, isminden de anlaşıldığı üzere fotoğrafları karıştırma görevini yerine getiren uygulamadır. Blender görevi görerek istediğiniz her türlü fotoğrafı bu uygulama ile karma hale getirebilirsiniz. Bir çeşit kolaj uygulaması olan Fotoğraf Blender Mikser birkaç dakikada rahatlıkla istenilen görüntüyü sunmaktadır. Fotoğraf karıştırıcısını ücretsiz indirebilirsiniz.

İster bir arkadaşınıza hediye ister kendiniz için hatıra amacıyla tüm fotoğraflardan karma bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Fotoğraf Blender Mikser apk indirdikten sonra kullanımı kolay bir uygulama olduğu için birkaç dakikada eksiksiz şekilde sonuç vermektedir. İstenildiği an fotoğraflar düzene konmakta ve karma şekilde hazırlanan bu fotoğraflar kaydedilebilmektedir.

Fotoğraf Blender Mikser İndir

Fotoğraf Blender Mikser android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu çalışan bir uygulamadır. Bu uygulamadan istediğiniz gibi yararlanabilmeniz adına öncelikle mobil mağazanıza uğrayıp indir demeniz arkasından açarak fotoğraflarınıza ve galerinize erişim izni vermeniz gerekmektedir. Sonrasında isterseniz Fotoğraf Blenderı ile tüm fotoğraflarınızı karma hale getirip güzel bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz.

Fotoğraf Blender Mikser Android apk ile fotoğrafları hem dikey hem de yatay olarak karıştırılabilen Fotoğraf Blenderı uygulamasında ayrıca üst üte farklı karıştırma biçimleri de bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB
  • Sweet Snap Sweet Snap
    TürkçeÜcretsiz64 MB