FlyWings 2018

FlyWings 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31M) iOS indir Android indir

FlyWings 2018 Android iOS Uçak Simülasyonu Oyunu

FlyWings 2018 indir, mobil cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz harika bir Flight Simulator (uçak simülatör) Android uçak simülasyon 2018 oyunudur.

Uçak sürmeyi seven ve iç kokpiti dahil her şeyini merak eden Android ve iPhone kullanıcıları için geliştirilmiştir. Herkesin büyük bir zevkle oynayabileceği uçak simülatör oyununda havacılığa ve uçaklara ilgi duyan mobil oyuncular için ücretsiz indirilip oynanabilir.

FlyWings 2018 oyunu gerçekci atmosferi ve farklı modellerde uçaklarıyla karşımıza çıkıyor. İçerisinde yol uçakları, savaş jetleri, eğtim uçakları ve helikopterlere kadar uçabilen her aracı kontrol edebileceğiniz uçak simülasyonudur. İnanılmaz bir simülasyon deneyimi yaşabileceğiniz oyunda uçakları son derece dikkatli kullanmalısınız.

Dünyanın en büyük uçağı olarak bilenen Antonov 225’i dahi sürebileceğiniz oyunda arkadaşlarınızla birlikte uçuş deneyimi yaşabiliyorsunuz. FlyWings 2018 oyunu gerçek bir meydan okuma oyunu olarakta nitelendirebilirim. Gerçekci grafikleri, simülasyonu ve diğer mekanizmalarıyla uçak simülatörü oyunu sizleri bekliyor.

    Benzer Programlar

  • Magic City Magic City
    İngilizceÜcretsiz1.87 MB
  • Zombie Motors Zombie Motors
    İngilizceÜcretsiz175 MB