Floor Plan Creator

Floor Plan Creator

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android indir

Bina İç Tasarım çizim düzenleme Uygulaması

Floor Plan Creator indir, inşaat sektöründe grafik çizim üzerine çalışanlar için en faydalı uygulamalardan bir tanesidir. Programın temel amacı kat planı hazırlamaktır. Bu şekilde görsel olarak istenilen hazırlık yapılabilmekte ve program istenilen yardımı yapmaktadır. Binlerce kişi tarafından kullanılan Floor Plan Creator mobil uygulaması, tasarımlarınız için de yardımcı olabilecek bir programdır. Bina hazırlığı içerisinde olan kişilerin bu programla istedikleri planı ve tasarımı ortaya çıkarabilmeleri mümkün olmaktadır.

Ciddi manada kaliteli hizmet servisine sahip olan program, bina hazırlama uygulaması olarak bilinmektedir. Bu sektörde henüz yeni olan ve eğitim alan öğrencilerden profesyonel olan uzmanlara kadar herkes bina iç tasarım uygulaması rahatlıkla kullanabilmektedir.

Floor Plan Creator Özellikler

Android Floor Plan Creator, evinizi planlamak istediğinizde kendi hayallerinizi ve fikirlerinizi gerçek hayata dökebilmenize yardımcı olmaktadır. Kendi evini planlamak, tasarlamak ve iç mimari özelliklerini kendi zevkine göre ayarlamak isteyen kişiler bu program ile hayallerini gerçeğe dönüştürebilmektedir.

Google Drive hizmetini de destekleyen program, yapılan hazırlıkları kayıt altına almaya yardımcı olmaktadır. Aynı proje üzerinde çalışan birkaç kişi ayrı ayrı program üzerinden plan yapabileceği gibi birlikte de yapabilmektedir. Daha sonra bunları bir araya getirip tek bir formatla birleştirmek büyük avantaj sağlamaktadır.

Floor Plan Creator İndir

Floor Plan Creator, Windows işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bir programdır. Bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra kısa süre içerisinde programı kurabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ücretsiz ve ücretli olmak üzere sürümlere sahip olan programda ilk önce ücretsiz versiyonu deneyebilirsiniz. Ücretsiz olan da tüm özellikleri profesyonel şekilde kullanabilmeye yardımcı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Paper Draw:Paint Draw Sketchbook Paper Draw:Paint Draw Sketchbook
    İngilizceÜcretsiz16M
  • Nova Launcher Nova Launcher
    İngilizceÜcretsiz8.4 MB