Flightradar24 Flight Tracker

Flightradar24 Flight Tracker

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.3.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu47.1 Mb
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (47.1 Mb) iOS indir Android indir APK indir

Flightradar24 Flight Tracker Apk Android Canlı Uçak İzleme

Flightradar24 Flight Tracker apk indir, Android mobil cihazlar için seyahat uygulaması Flightradar24 Flight Tracker ile ücretsiz ve canlı uçuş izleyebilirsiniz.

Flightradar24 Flight Tracker, dünya genelinde meydana gelen uçuşları kontrol etmek için tercih edilen bir uygulamadır. Uçakların güzergâhlarını, kalkış saatlerini, varacakları noktaları bilmekten keyif alıyorsanız havacılık uygulamasını indirip her detayı öğrenebilirsiniz.

Havacılığa merakınız varsa özellikle uçuş izleme uygulaması sayesinde uçaklarla ilgiliyseniz bu durumda tüm dünya üzerinde gerçekleşen uçuşları anlık takip edebilirsiniz. Uygulama sayesinde gün içerisinde nerede ne kadar uçak kalktıysa, indiyse öğrenebilme şansınız bulunmaktadır. Havacılığı cihazlarınıza getiren Flightradar24 apk indirildiği an işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Flightradar24 Flight Tracker İndir

Flightradar24 Flight Tracker apk android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile uyumludur. Android işletimli cep telefonlarınız tabletleriniz varsa anında indirip hemen dilediğiniz ülkede meydana gelen uçuşları gözden geçirebilirsiniz.

Ücretli ve ücretsiz sürüm olmak üzere iki ayrı sürümden meydana gelen Flightradar24 Android uygulamasını Türkçe şekilde ücretsiz daha çok kullanılmaktadır. Ücretli olanı istediğinizde ise daha hızlı ve daha kapsamlı bir gelişmeden yararlanabilirsiniz. Flightradar24 indirdikten sonra aç diyerek içine girebileceğiniz kullanım konusunda sizi hiçbir şekilde yormayacak yararlı bir uygulamadır.

    Benzer Programlar

  • SAP Concur SAP Concur
    İngilizceÜcretsiz86M
  • MakeMyTrip MakeMyTrip
    İngilizceÜcretsiz27 MB