Flight Sim 2018

Flight Sim 2018

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (44M) iOS indir Android indir

Flight Sim 2018 Android iOS Uçak Simülatör Oyunu

Flight Sim 2018 indir, mobilde yüksek kalitede grafikler, uçak iç kokpiti, gerçekci hava koşulları ve uçuş kontrolleriyle Android uçak simülasyon oyunudur.

Android ve iPhone iOS uyumlu cihazlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en iyi Android uçak simülatör oyunlarından birisidir. Flight Sim 2018 oyununun kaliteli grafikleri, gerçekci hava koşulları, telsiz iletişimi, muazzam uçuş kontrolleri, ses efektleri, gerçekci kokpit görünümü ve oynanışıyla dikkat çeken bir uçak simülasyon oyunudur.

Flight Sim 2018 oyununu ücretsiz indirip mutlaka mobil platformlarda oynamanızı tavsiye ediyorum. Çünkü grafik, ses, ve oynanış bütünlüğünü çok az uçak simülatörü oyunlarında rastlıyoruz. Hem telefon hem de akıllı tabletler üzerinde keyifli bir oynanış deneyimi sunan gerçekci bir oyundur. Uçuş kontrolünü telefonu eğme, buton ve kumanda kolu ile sağlayabiliyorsunuz.

Oyun başlangıcında uçaklarla gerçek havaalanları arasında uçuyorsunuz. Ancak öncellikle bir pilot lisansı almanız isteniyor. Bu yüzden kısa süreli verilen görevi başarıyla tamamladıktan sonra ana havayolunuzu seçip uçmaya başlıyorsunuz. Uçuşlar özgür değilsiniz çünkü belli bir noktaya iniş yapmak için simülatör kontrolünü iyi sağlayarak mücadeleci bir tavir sergilemeniz gerekiyor. Gerçek ve zorlu hava koşulları olması nedeniyle uçağın kontrolünü sağlamakta zorlu yaşabilirsiniz.

Uçağınızla uçuş esnasında hava birden bire değişebiliyor. Bu yüzden Flight Sim 2018 Android oyununda uçağı oldukça dikkatli kullanmanız gerekiyor. Başarılı iniş sonrasında kazandığınız para ile daha iyi bir uçak alabiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Kill Shot Kill Shot
    İngilizceÜcretsiz64.1 MB
  • Farming Simulator 14 Farming Simulator 14
    TürkçeÜcretsiz44.3 MB