Fit Benim

Fit Benim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu168 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (168 MB) iOS indir Android indir

Fit Benim Android iOS Egzersiz Fitness Uygulaması

Fit Benim indir, mobil cihazlarınızda kullanarak herkesin fit kalabileceği vücut geliştirme, basit ve zorlu egzersizleri bulunan Android fitness uygulamasıdır.

Fitness uygulaması zorlu ve kolay egzersizleriyle karşımıza çıkıyor. Vücut geliştirme ile ilgilenen erken ve bayanların mutlaka kullanması gereken bir mobil spor uygulamasıdır.

Egzersizleri arasında omuzdan kola, bacak, göğüs, baklava dilimi karın kasları ve daha birçok fit olmanız için geliştirilen egzersizler bulunmaktadır. Fit Benim uygulamasını Android ve iPhone iOS cihazlarınızda tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Uygulama içerisinde shaker tarifleride bulunmaktadır. Bu sayede yaptığınız spordan en iyi verimi alabilmeniz için sağlıklı beslenme hakkında detaylı bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Profil kategorisi içerisinde yer alan kaslarınızın ölçülerini, yaş, kilo ve boy bilgilerinizi girdikten sonra spor yaptıkça gelişminizi buradan takip edebiliyorsunuz. Hemen sizde Fit Benim uygulamasını indirin fit bir görünüme kolayca sahip olun.

    Benzer Programlar

  • MARTI MARTI
    TürkçeÜcretsiz3,9M
  • ABİS ABİS
    Türkçe Ücretsiz7,8M