File Hide Expert

File Hide Expert

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.80 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.80 MB)

Android Dosya ve Klasörleri Gizleme Uygulaması

File Hide Expert indir, Android işletim sistemli mobil cihazlarınızda yer alan dosyaları, başka kullanıcıların karıştırma ihtimaline karşı gizleyebilirsiniz. Dosya gizleme uygulaması File Hide Expert ile dosyaları şifre ile koruma altına alabilirsiniz. Dosya gizleme uygulaması ile resimlerinizi, indirdiğiniz ya da kaydettiğiniz ses dosyalarını, videoları ve aklınıza gelebilecek tüm içerikleri gizleyebilirsiniz.

File Hide Expert Nasıl Çalışır?

File Hide Expert gizlemeyi tercih ettiğiniz klasörü ya da dosyayı şifreliymiş gibi göstermez. Başka kullanıcılar telefonunuza, tabletinize baksa bile aslında öyle  bir dosya hiç yokmuş gibidir. Yani şüphe uyandıracak bir durum yoktur. Siz uygulamaya girip şifrenizi girdiğinizde gizlediğiniz dosyalara kolaylıkla ulaşabilir; dilerseniz gizlilikten çıkartabilirsiniz.

File Hide Expert Özellikleri

Mobil uygulama kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çok kullanışlı ve gerekli olmasına karşın Türkçe dil desteği olmaması kullanımı zorlaştırabilir. Özellikle daha önce gizleme, şifreleme uygulamaları kullanmamış olanlar programı kullanmakta zorluk çekebilir. File Hide Expert ile Mp3, Mp4 ve daha birçok ses dosyasını, JPG, PDF gibi farklı dosya türlerini, klasörlerin tamamını gizlemeniz mümkün.

File Hide Expert Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemi olan tablet yada telefonunuza uygulamayı indirdikten sonra hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı açtıktan sonra gizlenmesi gereken dosyanın yolunu uygulama içinden giderek dosya ikonunun yanındaki artı simgesine tıklamanız gerekiyor. Dosya seçimi bittikten sonra şifreyi girerek gizleme işlemini başlatabilirsiniz. Gizlemeyi iptal etmek için yine aynı yoldan giderek dosya ikonun çarpı işaretini tıklamanız gerekiyor.

    Benzer Programlar

  • Smart Switch Mobile Smart Switch Mobile
    İngilizceÜcretsiz28 MB
  • Samsung My Files Samsung My Files
    İngilizceÜcretsiz5,8 MB