File Commander

File Commander

Versiyon/Sürüm5.6.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13.6 MB) Android indir APK indir

File Commander Apk Android Dosya Yöntecisi Explorer Uygulaması

File Commander apk indir, Android dosya yöneticisi uygulaması File Commander Premium files manager/explorer ile dosya sıkıştırma, temizleme ve dosya ismi değiştirebilirsiniz.

File Commander, dosyalarınızı belli bir düzende görmek istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz geniş çaplı uygulamalardan bir tanesidir. Cihazlarınızda iyi bir dosya yönetici uygulaması olması önemlidir çünkü de olanları ancak bu şekilde düzenli kullanılmaktadır. Gereksiz dosyaların arındırılması, cihazın hafızasının ve bulut depolama alanının daha iyi kullanılması adına dosya yöneticisi önemlidir. File Commander Android cihaza indirdikten sonra cihazda köklü değişikliklerin olduğunu görebilirsiniz.

Sıkıştırma, dönüştürme, temizleme, dosya ismi değiştirme gibi pek çok özelliği sunan File Commander apk bununla beraber yeniden tasarlanmış depolama çözümleyicisiyle çalışmaktadır.

File Commander İndir 

File Commander android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde hızlı şekilde kullanılabilen bu özel uygulama 1200 civarı formatı desteklemektedir. Bu şekilde dosyalardan açılmayan, soruna neden olan uygulama neredeyse hiç olmamaktadır.

File Commander apk indirdikten sonra basit arayüzü ile dosyalarınızın düzenlemesini yapabilirsiniz. Özellikle File Commander Android çöp kutusu ile gereksiz olan tüm dosyaları arındırabilir, cihazın performansında ciddi bir artış sağlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • ZArchiver ZArchiver
    TürkçeÜcretsiz4.8 MB
  • Google Drive Google Drive
    TürkçeÜcretsiz30.0 MB