Fazilet Takvimi

Fazilet Takvimi

Versiyon/Sürüm4.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Fazilet Takvimi Android ve iOS için 2020 Namaz Vakitleri

Fazilet Takvimi indir, Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış 2020 namaz vakitleri ücretsiz mobil 2020 uygulamasıdır. Fazilet takvimini kullanarak tüm İllerin imsak, sabah, öğlen, ikindi, akşam ve yatsız namaz vakitlerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz takvim uygulamasıdır. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan doğru namaz kataloğunu görüntüleyebilirsiniz.

70 ülkenin ve 813 şehir için namaz vakitlerini ücretsiz olarak android ve iOS cihazlarınızda takip edebilirsiniz. Yaşadığınız ülke ve şehirini seçerek Fazilet Takvimi uygulaması üzerinden namaz vakitlerini düzenli ve doğru bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulama kataloğu üzerinden istediğiniz tarihe bakabilir veya seçtiğiniz bir tarihteki 2020 namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz. Kolay kullanımı ve sade tasarımı sayesinde tüm kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Takvimin arka yaprağında bulunan hadis-i şerif ve dini hikayelere göz atabilirsiniz. Evde, ofiste ve birçok yerde duvara asılarak kullanılan Fazilet Takvimi en iyi takvim olarak bilinmektedir. Takvimi android mobil cihazlarımıza taşıyan uygulama içerisinde önemli günler, tarihler, tatil günleri ve diğer önemli dini bilgiler yer almaktadır. Mühim bilgiler bölümünü her gün takip ederek hiç bilmediğiniz yeni şeyler öğrenebilme imkanı bulabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz9.63 MB
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60