Fazilet Takvimi

Fazilet Takvimi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.1 ve iPhone 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23.5 MB) iOS indir Android indir

Fazilet Takvimi Android ve iOS için 2018 Namaz Vakitleri

Fazilet Takvimi indir, Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış 2018 namaz vakitleri ücretsiz mobil uygulamasıdır. Fazilet takvimini kullanarak tüm İllerin imsak, sabah, öğlen, ikindi, akşam ve yatsız namaz vakitlerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz takvim uygulamasıdır. İnternet bağlantısına ihtiyaç duymadan doğru namaz kataloğunu görüntüleyebilirsiniz.

70 ülkenin ve 813 şehir için namaz vakitlerini ücretsiz olarak android ve iOS cihazlarınızda takip edebilirsiniz. Yaşadığınız ülke ve şehirini seçerek Fazilet Takvimi uygulaması üzerinden namaz vakitlerini düzenli ve doğru bir şekilde takip edebilirsiniz.

Uygulama kataloğu üzerinden istediğiniz tarihe bakabilir veya seçtiğiniz bir tarihteki 2018 namaz vakitlerini öğrenebilirsiniz. Kolay kullanımı ve sade tasarımı sayesinde tüm kullanıcılar tarafından sevilerek kullanılmaktadır.

Takvimin arka yaprağında bulunan hadis-i şerif ve dini hikayelere göz atabilirsiniz. Evde, ofiste ve birçok yerde duvara asılarak kullanılan Fazilet Takvimi en iyi takvim olarak bilinmektedir. Takvimi android mobil cihazlarımıza taşıyan uygulama içerisinde önemli günler, tarihler, tatil günleri ve diğer önemli dini bilgiler yer almaktadır. Mühim bilgiler bölümünü her gün takip ederek hiç bilmediğiniz yeni şeyler öğrenebilme imkanı bulabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz74M
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60