Fast&Grand: Car Driving Game Apk indir

Fast&Grand: Car Driving Game Apk indir

Versiyon/Sürüm6.3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu164.8M
ÜreticiCandy Gaming
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 yıl önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Fast&Grand: Car Driving Game Online Yarış Oyunu

Fast&Grand: Car Driving Game Apk indir, Android simülasyon tarzı açık dünya çok oyunculu yarış oyunudur. Çevirimiçi oyuncularla harika arabaları sürün.

Fast&Grand: Car Driving Game APK Android çok oyunculu yarış simülatörü oyununda gerçek sürücülerle yarışabilirsiniz. Çeşitli oyun modlarında oynayabilir ve oyuncularla sohbet edebilirsiniz.

https://youtu.be/JRTp9VGwzwc

Fast&Grand: Car Driving Game Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyun içerisinde onlarca çeşitli lüks arabalar yer almaktadır. Oyunda oynadıkça para kazanabilir ve kazandığınız paralarla arabanızı özelleştirebilirsiniz. Fast&Grand: Car Driving Game APK Android oyununda arabanızın performansını artırmak için yükseltmeler yapabilirsiniz. Oyundaki rakiplerinizle birlikte sohbet edebilir, yarışabilir ve araba sürebilirsiniz.

Fast&Grand: Car Driving Game APK oyununda çeşitli oyun modlarında sürüş gerçekleştirebilirsiniz. Çok oyunculu oynanabilen açık dünya oyununda serbest sürüş modu ve 24 farklı araba yer almaktadır. Arabanızın rengini, motorunu, plakasını, lastiğini, şanzımanını, frenini ve süspansiyonunu değiştirebilirsiniz. Günlük ödüller ve para kazanmak için ödüllü reklamlar yer almaktadır.

Fast&Grand: Car Driving Game APK indir

Gerçekci online araba simülatörü oyununda diğer oyuncularla birlikte sohbet etmenizi sağlayan sohbet odaları yer almaktadır. Fast&Grand: Car Driving Game APK Android oyunu gerçekci sürüş deneyimi, fizik ve haritalarla karşmııza çıkmaktadır. Oldukça eğlenceli yarış oyununda drift yapabilir ve yarışlara katılabilirsiniz.

Fast&Grand: Car Driving Game Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.CandyGaming.CarGame&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Şahin Drift Araba Oyunu v2 Apk indir Şahin Drift Araba Oyunu v2 Apk indir
    TürkçeÜcretsiz333 MB
  • Epic Race 3D Parkour Oyunu Apk indir Epic Race 3D Parkour Oyunu Apk indir
    İngilizceÜcretsiz147 MB
  • Fast&Grand: Car Driving Game Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN