Farming Simulator 18

Farming Simulator 18

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu323 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (323 MB) iOS indir

Farming Simulator 18 Android ve iOS Çiftçilik Yapma Oyunu

Farming Simulator 18 indir, Türk çiftçilik yapma oyunu android, iOS, iPad ve iPhone cihazlarda en iyi çiftlik simülatörü oyun uygulamasıdır. Farming Simulator, modern çiftçi olma yolunda ilerlemeli oyunda kendi çiftliğimizi kurup traktörümüz ile ekin ekme ve biçme oyunu severler için tavsiye ediyoruz.

Çiftlik similasyon oyunları severlerin kaliteli grafik ekranına sahip ve gerçeğe yakın oyun tasarımıyla karşınızda. Modern tarım araçları ve makineleriyle ektiğiniz ürünleri hasat edebildiğiniz türde oyundur. Farming Simulator 18 Çiftlik Simülatörü oyunu diğer çiftlik simüslasyon oyunları arasında gerçekliğe en yakında gelişmiş çiftlik özellikleri sunuyor. En yaygın kullanılan tarım makineleri olarak Massey Ferguson, Challenger, Fendt ve Valtra’nın yer aldığı 30’a yakın tarım makinesi bulunuyor. Tarlamıza şeker pancarı, ayçiceği, patates, buğday, kanola, mısır, nohut ve diğer sebze ve meyve ürünlerini ekerek çiftliğimizi büyütebiliriz.

Ekin ürünlerinin yanı sıra Farming Simulator 18 oyununda hayvanları büyüterek elde edilen et ve süt ürünlerini satarak daha hızlı üretim sağlayarak para kazanabiliriz. Bu sayede en büyük çiftliğe sahip olup istediğimiz tarım makinelerini satın alma gücünü elde edebiliriz. Türk çiftlik simülasyonu oyunları arasında ilk sıralarda yerini almayı başarmış android ve iOS platformlar için çiftçilik yapma oyunu olarak ön sıralarda karşımıza çıkıyor.

    Benzer Programlar

  • Taksi 2 Taksi 2
    TürkçeÜcretsiz37,0 MB
  • Construction City 2 Construction City 2
    İngilizceÜcretsiz37 MB