FANCY Photo Editor indir

FANCY Photo Editor indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.60) Android indir

Yalnızca Efekt Verme Renk Değiştirme

FANCY Photo Editor indir, fotoğraflarınızda değişim yapmayı çok seviyorsanız tercih edebileceğiniz en iyi uygulamalardan bir tanesidir.  FANCY Photo Editor fotoğraf düzenleme uygulaması olarak bilinen bu başarılı uygulama sayesinde istediğiniz değişikliği yapabilir, dilediğiniz gibi bir fotoğraf ortaya çıkarabilirsiniz. Yalnızca efekt verme, renk değiştirme ya da boyut kazandırma konusunda değil aynı zamanda dövmeden makyaja, incelmeden estetiğe kadar pek çok değişiklik de yapabilme şansınız bulunmaktadır.

 FANCY Photo Editor indirip kullanmaya başladıktan sonra fotoğraflarınızın çok daha kusursuz olduğunu görebilirsiniz. Eğlenceli, sevimli, güzel ve şık fotoğraflar için bu düzenleme uygulamasını deneyimlemelisiniz.

FANCY Photo Editor İndir

FANCY indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonunuzla ya da tabletinizle çektiğiniz herhangi bir fotoğrafı uygulama üzerinden açıp anında değişim yapabilirsiniz. Çok zaman kaybetmeden yapabileceğiniz bu işlem sayesinde eğlenceli zaman geçirebilir, fotoğraflarınızla istediğiniz kadar ilgilenebilirsiniz. Vücudunuzda beğenmediğiniz herhangi bir yer varsa değişiklik yaratma şansı yakalayabilirsiniz. Fotoğraf düzenleyici apk indirmek istenilen sonucu elde etmek açısından son derece yararlıdır.

    Benzer Programlar

  • Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme Facetune2 – Selfi Editörü, Fotoğraf Düzenleme
    TürkçeÜcretsiz96.78 MB
  • Dazz Cam Dazz Cam
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB