EyeEm APK

EyeEm APK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu24 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (24 MB) Android indir APK indir

EyeEm APK Android Fotoğraf Filtre Kamera Uygulaması

EyeEm APK indir, Android EyeEm fotoğraf filtre kamerası uygulaması ile fotoğraf düzenleme, fotoğraf çekme ve fotoğraflarınıza filtreleme yapan kamera uygulamasıdır.

EyeEm Fotoğraf Filtre Kamerası, fotoğraflarınızda düzenleme yapmanızı kolaylaştıran önemli bir uygulamadır. Uygulamalar arasında birçok alternatif bulunmasına karşın EyeEm uygulamasının en popüler fotoğraf düzenleme uygulaması olduğu bilinmektedir. Fotoğraf düzenlemekten keyif alanlar için bu özel uygulama çok daha donanımlı ve gerçekçidir. Yalnızca fotoğraf düzeltmek değil aynı zamanda gerçek zamanlı resim aramasıyla mekân ve yer keşfetmenize de olanak sağlayan bir uygulamadır.

EyeEm, fotoğrafçılıkla uğraşanlara 12 fotoğraf çerçevesi, 14 efekt özelliği sunmaktadır. Bu özellikler sayesinde fotoğraflarınızda dilediğiniz değişimi çok daha kolay yapabilmeniz mümkündür.

EyeEm İndir

EyeEm kamera APK’si ile fotoğraf filtre kamerası indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletimli cihazlar özellikle fotoğraf çekimi söz konusu olduğunda daha sık kullanılmaktadır. Hem çekim yapıp hem de düzenlemelerini gerçekleştirmek istediğinizde bu uygulamanın çok daha faydalı olduğunu görebilirsiniz. EyeEm APK kamera ile fotoğraflarınızı kaydedebilir aynı zamanda sosyal platformlar üzerinde dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz. Aradığınız pek çok özelliği bir arada bulabileceğiniz etkili bir uygulama olduğu için uzun süreli memnuniyet elde edersiniz.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB