Evertile Battle Arena

Evertile Battle Arena

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64 MB) Android indir

Evertile Battle Arena Online Kart Savaşı Oyunu

Evertile Battle Arena indir, mobil platformlarda sıra tabanlı oynanış sunan oyunda en güçlü lordları ile savaş arenasında Android kart savaşı strateji oyunudur.

Fantastik bir dünyada geçen kart savaş ve strateji oyununda kart destenizi oluşturup savaş arenalarına katılın. Android cihazlara indirip oynaması ücretsiz olan oyunda Craft sistemi yer aldığı online kart savaşı oyunudur.

Evertile Battle Arena oyununda gerçek oyunculara karşı online olarak savaşıyoruz. Oyundaki kartlarda savaşçılar, büyücüler, cadılar, sihirbazlar ve daha birçok güçlü kahramanlar bulunuyor. Kendi ordunuzu kurup dünya genelinde oyuncularla arenalarda savaşıyoruz.

Oyunda 1’e 1 PvP arena modu bulunuyor. Strateji oyununda savaş arenalarına çıkmadan önce kartlarınızı gözden geçirin. Eğer gerekli görüyorsanız mutlaka destenizi karıştırın ve yeni güçlü kartlar ekleyin. Oyun içindeki amacınız ise rakibinizin tüm karakterlerini stratejik hamleler yaparak bir kaç dakika içerisinde etkisiz hale getirmeniz gerekiyor.

Sadece Android platformlarına özel olarak geliştirilen online strateji oyunu Evertile Battle Arena’yı hemen ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • RealmCraft Block Craft RealmCraft Block Craft
    TürkçeÜcretsiz70.2 MB
  • Stormfall Saga of Survival Stormfall Saga of Survival
    TürkçeÜcretsiz59 MB