Euro Truck Simulator 2 Scandinavia

Euro Truck Simulator 2 Scandinavia

Versiyon/SürümScandinavia
LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiSCS Software
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Euro Truck Simulator 2 İskandinavya Paketi

Büyük bir ilgiyle oynanan Euro Truck Simulator 2 tır simülasyon oyunu için özenle geliştirilen indirelebilir şehir içerik paketidir. Avrupa’nın birbirinden güzel şehirlerinde dev tırlar ile seyehat edip yükümüzü istenilen şehire götürüp verilen görevi hasarsız yaptığımızı tüm oyun severlerin bildiğini düşünüyorum.

Daha Fazla Şehir ve Zengin İçerik

Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia Zengin İçerik Paketi ile harita üzerinde bulunan ülke sayısını artırıp daha fazla şehir ziyaret etme fırsatı sunuyor. Harita genişletme paketi olarak tanımlanan zengin içerikte oyuna İsveç, Norveç ve Danimarka haritaları ekleniyor. Bu ülkelerde bulunan 27 yeni şehir ziyarete açılıyor.

Euro Truck Simulator 2 Yeni Feribot İstasyonları

Oyun için tasarlanan içerik paketinde yeni ülke ve şehirlerin yanı sıra feribot istasyonlarıda eklenmiştir. Yepyeni feribot istasyonlarına giderek feribot üzerinde yolculuk edebilme imkanı oyuna eklenmiş bulunuyor. Bu özelliği sayesinde deniz üzerinde tır ve yükünüz ile birlikte feribot yolcuğu ve gidilmesi gereken yere daha hızlı ulaşım imkanı elde edebileceksiniz.

Scandinavia Paketi Yeni Şehir Rotaları

Scandinavia eklenti sayesinde oyunun haritasına eklenen Norveç, Danimarka ve bu ülkelerde bulunan şehirlerin yanı sıra yeni rotalarda dahil edilmiştir. Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia paketi içerisinde Kuzey Almanya, Polanya ve Birleşik Krallık Euro Truck Simulator 2 rotasına eklenmiştir.

Scandinavia Oyunu ile Gelen Detaylı Manzara

Kendine özgü manzarasıyla detaylı olarak donatılan oyunda yeni eklenen ülke ve rotalar özenle tasarlanmıştır. Euro Truck Simulator 2 – Scandinavia oyunu ets 2 dlc eskiye göre daha gelişmiş grafik görüntüleri eklenmiştir. Gece ve gündüz döngüsü, hava şartlarına uygun efektler ve yepyeni tır (kamyon) görevleri bulunuyor. HD grafik görüntüsüne sahip olan yeni paketi ekleyip oynayabilmemiz için Windows bilgisayarın oyunu desteklemesi adına bazı donanıma desteği ihtiyaç duyar.

Oyunun Sistem Gereksinimi

 • Windows 7 işletim sistemi
 • 2.4 GHZ Çift çekirdekli işlemci
 • 4 GB RAM
 • GeForce GTS 450 veya Intel HD 4000 ekran kartı
 • 200 MB boş depolama alanı

Önemli Not: Scandinavia oyununu oynayabilmeniz için Euro Truck Simulator 2 oyununa sahip olmanız gerekiyor çünkü indirilebilir içerik oyun üzerine yüklenmektedir.

Oyunun orjinal setup dosyasını indirmek için http://www.indirson.com/euro-truck-simulator-2-indir/ bağlantısını ziyaret edin.

Oyunun Görüntüleri

574 kez indirildi

Benzer Programlar

 • ETS 2 Türkiye Haritası Modu ETS 2 Türkiye Haritası Modu
  TürkçeÜcretsiz530 MB
 • Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması
  TürkçeÜcretsiz3.01 KB
 • Truck Simulator 2017 Truck Simulator 2017
  TürkçeÜcretsiz
 • Euro Truck Simulator 2 indir Euro Truck Simulator 2 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz1.5 GB
 • Euro Truck Simulator 2 Scandinavia HAKKINDA YORUM YAZIN