Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması

Versiyon/SürümETS 2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.01 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3.01 KB)

Euro Truck Simulator 2 (ETS) Tırların 200 KM Hız Modu ve Hilesi

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması indir, Oyunda tırların daha hızlı gitmesi için hız yaması, hız modu ve ETS 2 hız hilesi yamasını Windows bilgisayarlarınıza indirebilirsiniz. Oyuncuların oyun içerisinde en çok dert yakındığı noktalardan birisi olan tırların yavaş gitme sorununu çözmek için tasarlanan kullanışlı ve ücretsiz yamadır.

ETS 2 200 KM Hız speed modu sayesinde Euro Truck Simulator 2 indir oyunun orjinalinde tırların 90 KM hızın üstüne çıkmamaktadır. Bu hız limiti yüzünden oyunda tır ile yük taşırken yavaş ve çok sıkıcı geçmektedir. Şehirlerarası yük taşırken daha hızlı teslimat için Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması indirip bu sorunu çözebiliriz. ETS 2’de 200 KM hızla gitme hilesini kullanırken Tır’ın gerekli fren sistemine sahip olması gerekmektedir. Aksi taktirde yüklü olup ve o hızda giden bir tırı durdurmak kazalar ve kazalar sonucu Tır’ın hasar almasına ve trafik cezası almamız sebep olabilir.

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması Kurulumu

İndirmiş olduğunu ETS 2 hız yama dosyası içerisinde bulunan klasörü ”C:Usersburaya kendi bilgisayar adınızı yazın Documents Euro Truck Simulator 2mod” klasörüne kopyalayın ve oyuna giriş yapın.

Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması ETS 2 200 KM modu ve hız hilesi sayesinde artık kullandığımız Tır’lar daha hızlı gidecektir. Bu sayede yükü taşıdığınız yere daha hızlı ulaşarak zamanında yük teslimati gerçekleştirebileceksiniz.

    Benzer Programlar

  • TransRoad: USA TransRoad: USA
    enÜcretli
  • Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama
    TürkçeÜcretsiz41.24 KB
  • Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması HAKKINDA YORUM YAZIN