ES File Explorer

ES File Explorer

Versiyon/Sürüm4.1.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiES APP Group
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Android Tablet 1.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Nisan 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir () Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Dosya Düzenleme Uygulaması

ES File Explorer android mobil ve tabletler üzerinde bulunan tüm dosyaların yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz android uygulamasıdır. Yüklü olan dosya ve uygulamaların tümünün kontrolünü sağlayıp tüm görevlerini yönetebilmeniz için tasarlanan gelişmiş dosya yöneticisidir.

ES File Android Cihaza Sağladığı Hizmet

ES File Explorer Android Dosya Yöneticisi ES File ile dosyaların görevlerini istediğiniz zaman sonlandırabilir, dropbox ve ftp dosya transfer istemcisi ile gerekli entegrasyonu yapabilmenize olanak tanır. Mobil android ve android tabletlerde uzak dosya yönetim görevinide başarıyla gerçekleştirir. Akıllı cihazlarda bulunan tüm dosyalar üzerinde kes, kopyala, yapıştır ve yeniden isimlendir gibi detaylı tüm aktivitelere de izin vermektedir.

Uygulama sayesinde ses ve video dosyaları üzerinde işlemler yapabilen ve uyumlu medya oynatıcısınıda seçebilmenizde rol oynuyor. Bunun yanı sıra metin dosyaları, resim görüntüleme işlemi, dosya okuma, dosya arama gibi işlemlerde de ES File android büyük kolaylık tanıyor. Android cihazınızda bulunan tüm dosyalara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için ES File Explorer uygulamasını kullanmanızı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu popüler uygulamayı 3 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

240 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Remotr Game Streaming Remotr Game Streaming
  İngilizceÜcretsiz5.3 MB
 • Vysor Vysor
  İngilizceÜcretsiz2.42 MB
 • Evernote Evernote
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz174 MB
 • Safe Note Safe Note
  İngilizceÜcretsiz10.7 MB
 • ES File Explorer HAKKINDA YORUM YAZIN