ES File Explorer

ES File Explorer

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.1.2.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Android Tablet 1.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Android Dosya Düzenleme Uygulaması

ES File Explorer indir, Android mobil ve tabletler üzerinde bulunan tüm dosyaların yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz android uygulamasıdır. Yüklü olan dosya ve uygulamaların tümünün kontrolünü sağlayıp tüm görevlerini yönetebilmeniz için tasarlanan gelişmiş dosya yöneticisidir.

ES File Android Cihaza Sağladığı Hizmet

ES File Explorer Android Dosya yöneticisi ES File ile dosyaların görevlerini istediğiniz zaman sonlandırabilir, dropbox ve ftp dosya transfer istemcisi ile gerekli entegrasyonu yapabilmenize olanak tanır. Mobil android ve android tabletlerde uzak dosya yönetim görevinide başarıyla gerçekleştirir. Akıllı cihazlarda bulunan tüm dosyalar üzerinde kes, kopyala, yapıştır ve yeniden isimlendir gibi detaylı tüm aktivitelere de izin vermektedir.

Uygulama sayesinde ses ve video dosyaları üzerinde işlemler yapabilen ve uyumlu medya oynatıcısınıda seçebilmenizde rol oynuyor. Bunun yanı sıra metin dosyaları, resim görüntüleme işlemi, dosya okuma, dosya arama gibi işlemlerde de ES File android büyük kolaylık tanıyor. Android cihazınızda bulunan tüm dosyalara daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilmeniz için ES File Explorer uygulamasını kullanmanızı indirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu popüler uygulamayı 3 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

ES File Explorer Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • TeamViewer QuickSupport TeamViewer QuickSupport
    TürkçeÜcretsiz27.00 MB
  • Intelligent Hub Intelligent Hub
    TürkçeÜcretsiz21.00 MB