Ertuğrul Gazi Apk indir

Ertuğrul Gazi Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu91.5 MB
ÜreticiUMURO
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Ertuğrul Gazi Diriliş Ertuğrul Dizisinin Mobil Android Apk Oyunu

Ertuğrul Gazi apk indir, Diriliş ertuğrul dizisinden sonra çıkan Ertuğrul Gazi Oyunu android apk mobil oyun severler için vazgeçilmez oyunlardan biri olmuştur. Osmanlı imparatorluğunun kurulmasında büyük bir etkiye sahip olan Ertuğrul Gazi’nin android mobil uygulama oyunudur. Ertuğrul Gazi Umuro Türk oyun geliştiricisi tarafından özenle hazırlanan oyunu özellikle Diriliş Ertuğrul Dizisi severler ilgi gösteriyor.

Ertuğrul Gazi Oyunu Nasıl Oynanır?

Ücretsiz olarak android ve mobil tablet platformları üzerinden oynanan oyun 16 bölümden oluşuyor. Oyunun her bölümünde farklı ve zor görevler bizleri bekliyor. Ertuğrul Gazi apk oyununda bizlere verilen görevleri başarıyla gerçekleştirip düşmanları ve içimizde bulunan hainleri öldürmemiz isteniyor. Ertuğrul Gazi Android Diriliş Ertuğrul Savaş Oyunu Türk tarihinin özellikle Kayıların haçlılar ve moğollar ile girdiği savaşları ve ölümüne vermiş oldukla mücadeleden esinlenerek tasarlanmış.

Büyük imparatorluğumuz Osmanlı Devleti’nin kurulmasında rolünün büyük olduğu Ertuğrul Gazi‘nin 3D boyutlu Diriliş oyununu her yaştaki oyun sever rahatlıkla oynayabiliyor. Ertuğrul Gazi apk mobil oyunun senaryosunun şanlı tarihimizden esinlenerek yapıldığını birkez daha belirtelim.

Önemli Not: Bu oyun Ertuğrul Gazi’nin Kayı boyu oyunudur.

 

    Benzer Programlar

  • Free Fire MAX Apk indir Free Fire MAX Apk indir
    TürkçeÜcretsiz621 MB
  • Mechangelion Robot Dövüşü Apk indir Mechangelion Robot Dövüşü Apk indir
    İngilizceÜcretsiz148.6 MB
  • Ertuğrul Gazi Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN