ePttAVM

ePttAVM

Versiyon/Sürüm1.0.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1,6M
ÜreticiPttem A.Ş.
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1,6M) Android indir

ePttAVM Android Mobil Ptt Ticaret Uygulaması

ePttAVM indir, Ptt’nin mobil e-ticaret uygulamasında ePttAVM ile trafik cezası ödeme, ev, giyim, aksesuar, pet shop ve bir çok yaşam ürünlerini satın alabileceğiniz Android alışveriş uygulamasıdır.

PTT’nin e-ticaret platformu olarak bilinen uygulama sayesinde birçok ürünü indirim fiyata satın alabilirsiniz. İstediğiniz kategoriye girerek binlere ürünü inceleyebilir, ürün detaylarını ve fotoğraflarını görüntüleyerek ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

ePttAVM Android uygulamasında belirli zaman diliminde yapılan indirim ve kampanyalardan faydalanarak avantajlı alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri ePttAVM mağaza sepetinize ekledikten sonra sipariş adımlarını tamamlayabilirsiniz. Android alışveriş uygulaması ürün satın alma işlemlerinin yanı sıra ceza ödemeleri hizmeti de sunmaktadır.

ePttAVM kategorileri içerisinde trafik cezası ödeme, MTV ödeme, araç kilometresi sorgulama ve HGS yükleme işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Hediye bul bölümü de bu konuda size yardımcı olacağını düşünüyorum. ePttAVM uygulaması oldukça kolay kullanıma sahip ve ücretsiz indirip kullanarabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Deprem Ağı Apk indir Deprem Ağı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz12M
  • Afad Acil Çağrı Apk indir Afad Acil Çağrı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz18M
  • ePttAVM HAKKINDA YORUM YAZIN