Entity A Horror Escape

Entity A Horror Escape

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu226.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi12 ay önce
Güncelleme Tarihi20 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (226.2 MB) iOS indir Android indir

Entity A Horror Escape Android iOS Korku Oyunu

Entity A Horror Escape indir, mobil cihazlarınızda korku ve gerilim dolu anlar yaşamanızı sağlayacak sürükleyici bir Android kaçış oyunudur.

Terk edilmiş bir konaktan kaçmak için tirtir titreyeceksiniz. Karanlık ev, karmaşık odaları ve karanlık güçlerin bulunduğu mobil oyundur. Ölmeden önce bu karanlık konaktan kaçmanız gerekiyor.

Entity A Horror Escape oyununda kilitli onlarca oda ve karanlıktan gelen ayak sesleriyle gerilim – korku dolu anlar yaşıyorsunuz. Kulaklığınızı takıp oynadığınızda korkuyu iliklerinize kadar hissedebileceğinizi söyleyebilirim.

Üç harflilerin yaşam sürdüğü eski bir konaktan kaçış oyunu olan oyunda hiç ummadığınız odalarda işe yarar bir takım şeyler bulabilirsiniz. Kilitli odaların yanı sıra gizli odalarda bulunuyor. Oyunda bu ürkütücü konaktan kaçabilmek için gerekli öğeleri bulmanız isteniyor.

Android ve iPhone iOS uyumlu oyunda ev içerisinde gezerken çok sessiz olmanız ve saklanarak ilerlemeniz gerekiyor. Aksi halde Entity A Horror Escape oyununda arkanızdan gelen veya bir anda karşınıza çıkan hayaletle karşılaşıyorsunuz. Oyunu kesinlikle çocukların oynamasını tavsiye etmiyoruz.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB