El Feneri Nokia

El Feneri Nokia

Versiyon/Sürüm1.2.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.10 MB
ÜreticiNoWi Apps
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi14 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.10 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Nokia El Feneri Uygulaması

El Feneri Nokia indir, Nokia mobil telefonlar için geliştirilmiş sizelerin yolunu aydınlatan ışıl el feneri aydınlatma uygulamasıdır. Karanlıkta kaldığınızda mum aramak yerine tercih edebileceğiniz en teknolojik aydınlatma aracıdır. Birkaç dakika içinde basit şekilde açabileceğiniz bu uygulama, Nokia telefonlarda da son derece kullanışlıdır.

Cep telefonların birçoğunda bulunan el feneri detayı kimi zaman yetersiz gelebilmektedir. Bu özelliği nedeniyle ekstra El Feneri indir uygulaması indirmek isteyen kişiler olabilmektedir. Nokia telefonlar için de diğer androidler için de aydınlatma uygulamaları oldukça sadedir. Basit birkaç adımla açıp kapatabilmeniz mümkündür.

El Feneri uygulaması mobil marketten bulunabilen en fazla birkaç dakika içinde inen bir uygulamadır. Aydınlatma uygulaması olarak binlerce kişi tarafından kullanıldığı bilinmektedir.

El Feneri Nedir?

Karanlıkta kaldığınızda elinizin altında her zaman bulunan cep telefonlarından yardım alabilirsiniz. Bunun için indirebileceğiniz aydınlatma uygulaması hem çok ışık yaymalı hem de cihazınızda çok fazla yer kaplamamalıdır. Bu özellikleri ile El Feneri ideal bir uygulamadır.

Cihaz deposunu doldurmayan aynı zamanda çok da fazla şarj tüketmeyen bir uygulama olduğu söylenebilmektedir. Bu uygulama sayesinde dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde ücretsiz şekilde el fenerinden yararlanabilirsiniz.

21 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Healpy Healpy
  TürkçeÜcretsiz70M
 • Fitekran Fitekran
  TürkçeÜcretsiz69.7 MB
 • İdeal Kilo Hesaplama İdeal Kilo Hesaplama
  TürkçeÜcretsiz3,7M
 • Aski Aski
  TürkçeÜcretsiz71M
 • El Feneri Nokia HAKKINDA YORUM YAZIN