Efesliyiz

Efesliyiz

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.4 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Efes Ürünleri Satan Distrubütörün Bayileri için Hazırlamış olduğu Android Apk Uygulama

Efesliyiz Apk indir, Efesliyiz Efs ürünleri satan bayi distributor arasındaki bağlantıyı sağlayan Android mobil Apk uygulamasıdır. Efes ürünlerine bünyesinde yer veren alkol satışı yapan mekanlara hitap eden bir uygulamadır. Efesliyiz Apk dosyasını indirdikten sonra tek tıkla yükleyebileceğiniz uygulama son derece pratik şekilde kullanılmaktadır.

 

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Efes’in tarafınıza vermiş olduğu Tapdk numarası, T.C. kimlik numarası ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir. Bilgilerinizle güvenli şekilde giriş yaparak uygulamayı kullanabilirsiniz.

Uygulamayı düzenli olarak takip ederek pek çok fırsattan yararlanabilirsiniz. Efesliyiz Apk uygulamasının ara yüzünde yer alan kampanyalar belirli süreler içerisinde geçerlidir. Kampanyaları yakalayarak faydalanabilir ve puan kazanabilirsiniz. Efesliyiz her gün günün sorusu sorulup bu soruyu bilerek jeton kazanma imkânı sunulmaktadır. Ayrıca jeton, çek ve puanlarınızın takibini de uygulama üzerinden yapabilirsiniz.efesliyiz.biz sitesinin android apk versiyon uygulamasıdır.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53