EBA Eğitim indir

EBA Eğitim indir

Versiyon/Sürüm4.4.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu6.5 MB
ÜreticiEğitim Bilişim Ağı (EBA)
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 8.0 üzeri
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.5 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

EBA Çevirimiçi Ücretsiz Sosyal Eğitim Platformu

EBA, Eğitim Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından sınıf eğitim seviyelerine uygun olarak hazırlanan çevirimiçi sosyal eğitim platformudur. Eğitim için uygulamanın içeriği gerekli incelemeden geçmiş bilgilerin doğruluğu test edilmiş android için en iyi ve ücretsiz eğitim uygulaması.

EBA Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Velilerin çocuklarının gelişimi ve daha iyi eğitim ve bilgi seviyesinde olabilmesi için eğitimi sadece okulda değili okul dışındada sürdürmeleri için geliştirilmiştir. EBA Android ve iOS için Eğitim Uygulaması EBA içeriğinde haber, video, ses, görsel eğitim öğeleri, kitap, dergi ve döküman gibi sanatsal, kültürel ve bilimsel içerikler yer almaktadır. Bilmediğimiz bilgileri kolayca öğrenmenin yanı sıra yanlış bildiğimiz bilgileride doğru bilgiler ile düzeltiyor. Ücretsiz evde e-kurs ortamı oluşturup ders dinleyebilir ve derslere çevirimiçi katılabilirsiniz.

Evde, dışarda ve işyerinde çocuklarınızın oyun oynaması yada hafızasını gereksiz bilgilerle doldurması yerine EBA APK android çevirimiçi eğitim uygulamasını açarak bilgili bir birey olarak yetişmesini mobil platformlar üzerinde sağlayabilirsiniz. Sosyal eğitim platformunda yeni arkadaşlar edinip bilgi alışverişinde yardımlaşma yapabilme imkanıda tanıyor. Eba eğitim uygulamasında e-ders, e-kurs- videolu ders anlatımı, görsel eğitime öğrenci girişi, öğretmen girişi ve AOL giriş hesaplarıyla giriş yapın.

294 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Tonguç Akademi Akıl Kartları Tonguç Akademi Akıl Kartları
  TürkçeÜcretsiz7.8 MB
 • Tonguc Akademi Tonguc Akademi
  TürkçeÜcretsiz5.1 MB
 • Anadolu Mobil Anadolu Mobil
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz49.0 MB
 • AÖF Çıkmış Sorular AÖF Çıkmış Sorular
  TürkçeÜcretsiz27 MB
 • EBA Eğitim indir HAKKINDA YORUM YAZIN