EBA Eğitim

EBA Eğitim

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.4.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu6.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 8.0 üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (6.5 MB) iOS indir Android indir

EBA Çevirimiçi Ücretsiz Sosyal Eğitim Platformu

EBA Eğitim indir, EBA Eğitim Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından sınıf eğitim seviyelerine uygun olarak hazırlanan çevirimiçi sosyal eğitim androd uyulamasıdır. Eğitim için uygulamanın içeriği gerekli incelemeden geçmiş bilgilerin doğruluğu test edilmiş android için en iyi ve ücretsiz eğitim uygulaması.

EBA Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Velilerin çocuklarının gelişimi ve daha iyi eğitim ve bilgi seviyesinde olabilmesi için eğitimi sadece okulda değili okul dışındada sürdürmeleri için geliştirilmiştir. EBA Android için Eğitim uygulaması EBA içeriğinde haber, video, ses, görsel eğitim öğeleri, kitap, dergi ve döküman gibi sanatsal, kültürel ve bilimsel içerikler yer almaktadır. Bilmediğimiz bilgileri kolayca öğrenmenin yanı sıra yanlış bildiğimiz bilgileride doğru bilgiler ile düzeltiyor. Ücretsiz evde e-kurs ortamı oluşturup ders dinleyebilir ve derslere çevirimiçi katılabilirsiniz.

Evde, dışarda ve işyerinde çocuklarınızın oyun oynaması yada hafızasını gereksiz bilgilerle doldurması yerine EBA APK android çevirimiçi eğitim uygulamasını açarak bilgili bir birey olarak yetişmesini mobil platformlar üzerinde sağlayabilirsiniz. Sosyal eğitim platformunda yeni arkadaşlar edinip bilgi alışverişinde yardımlaşma yapabilme imkanıda tanıyor. Eba eğitim uygulamasında e-ders, e-kurs- videolu ders anlatımı, görsel eğitime öğrenci girişi, öğretmen girişi ve AOL giriş hesaplarıyla giriş yapın.

    Benzer Programlar

  • Amazon Sesli Kitapları Amazon Sesli Kitapları
    TürkçeÜcretsiz20.0 MB
  • Test Çöz Test Çöz
    TürkçeÜcretsiz