maltepe escort

EBA

EBA

Versiyon/Sürüm4.4.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

EBA Çevirimiçi Ücretsiz Sosyal Eğitim Platformu

EBA Eğitim indir, EBA Apk Eğitim Bilişim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından sınıf eğitim seviyelerine uygun olarak hazırlanan çevirimiçi sosyal eğitim android uyulamasıdır. EBA Apk Eğitim için uygulamanın içeriği gerekli incelemeden geçmiş bilgilerin doğruluğu test edilmiş android için en iyi ve ücretsiz eğitim uygulaması.

EBA Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Velilerin çocuklarının gelişimi ve daha iyi eğitim ve bilgi seviyesinde olabilmesi için eğitimi sadece okulda değili okul dışındada sürdürmeleri için geliştirilmiştir. EBA Android için Eğitim uygulaması EBA içeriğinde haber, video, ses, görsel eğitim öğeleri, kitap, dergi ve döküman gibi sanatsal, kültürel ve bilimsel içerikler yer almaktadır. Bilmediğimiz bilgileri kolayca öğrenmenin yanı sıra yanlış bildiğimiz bilgileride doğru bilgiler ile düzeltiyor. Ücretsiz evde e-kurs ortamı oluşturup ders dinleyebilir ve derslere çevirimiçi katılabilirsiniz.

Evde, dışarda ve işyerinde çocuklarınızın oyun oynaması yada hafızasını gereksiz bilgilerle doldurması yerine EBA APK android çevirimiçi eğitim uygulamasını açarak bilgili bir birey olarak yetişmesini mobil platformlar üzerinde sağlayabilirsiniz. Sosyal eğitim platformunda yeni arkadaşlar edinip bilgi alışverişinde yardımlaşma yapabilme imkanıda tanıyor. Eba eğitim uygulamasında e-ders, e-kurs- videolu ders anlatımı, görsel eğitime öğrenci girişi, öğretmen girişi ve AOL giriş hesaplarıyla giriş yapın.

  Benzer Programlar

 • Arı Mobil Kütüphane Arı Mobil Kütüphane
  TürkçeÜcretsiz10.1 MB
 • İnönü Otomasyon İnönü Otomasyon
  TürkçeÜcretsiz2.82 MB
 • EBA HAKKINDA YORUM YAZIN  EBA Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ceyda dedi ki:

   Yeni sistem bütün derslerim burada varmış ya ya okula bile gitmeden ben hep burdan derslerimi görsem olurmu Corono iyi bişey olmasada eba ile tanışmama vesile oldu