Duvar Kağıtları indir

Duvar Kağıtları indir

Versiyon/Sürüm10.3.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.7 MB
ÜreticiWallpapers and Themes
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Nisan 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android Mobil Duvar Kağıtları 2022 Apk Uygulaması

Duvar Kağıtları 2022 apk indir,mobil cihazlar için yeni duvar kağıtları ile  android cep telefonları ya da tabletleri özelleştirmek için kişiye özel yüksek kalite uygulamadır. Duvar Kağıtları 2022 yılında sunmuş olduğu geniş arka plan seçeneklerinin yanı sıra temaları da kullanarak cihazınızı kişiselleştirmeniz mümkündür.

HD kaliteli duvar kağıtları arasında en sevdiğiniz karakterler ya da hobilerinizi temsil eden seçenekler bulabileceğiniz gibi birbirinden güzel manzaraları da inceleyebilirsiniz.

Duvar Kağıtları 2022 uygulaması sürekli güncellenmekte olup telefonunuzun ekranında sürekli yeni fotoğraflar görebilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun arka planının yanı sıra simgelerini de değiştirebilirsiniz.

Duvar Kağıtları Temalarda yer alan çeşitli saat ve tarih widgetları ile cihazınızı daha efektif kullanmanız mümkündür. Duvar Kağıtları 2022 apk uygulaması üstelik seçenekler arasında dilediklerinizi favori olarak ekleyebilir ve beğendiğiniz arka planları kaybetmeden istediğiniz zaman tekrar kullanabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Deprem Ağı Apk indir Deprem Ağı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz12M
  • Afad Acil Çağrı Apk indir Afad Acil Çağrı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz18M
  • Duvar Kağıtları indir HAKKINDA YORUM YAZIN