Dünya Süper Lig

Dünya Süper Lig

Versiyon/Sürüm1.9.9.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.8 MB
Üreticimobirix
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Dünya Süper Lig Android Futbol Apk Uygulaması

Dünya Süper Lig apk indir futbol oyunu, android cihazlar için üretilmiş bir oyun uygulamasıdır. Dünya Süper Lig oyun yapımcı firması Mobirix olan uygulama bir spor oyunudur. 3D grafik özellikleriyle futbol oyunları arasında göze çarpmaktadır. Uygulama takımlar kurarak başlar.

Oyundaki amaç topları rakip oyuncuların kalesine yollamaktır. Kurulan takımın özellikleri geliştirilebilmektedir. Dünya Süper Lig farklı oyun modları sayesinde oyundaki sıkıcılık giderilmiştir ve farklı mekânseçenekleri de bulunmaktadır. Oyunun kontrolü çift parmakla sağlanmaktadır.

Dünya Süper Lig Futbol oyunu 100 milyonun üzerindeki indirme sayısıyla son zamanlarda oldukça popüler olan uygulamada gerçek hayattaki ünlü futbolcular da yer almaktadır. Galibiyetler yeni takım özelliklerinin kilitlerini açacaktır. İlerleyen seviyelerde Lionel Messi ve Christiano Ronaldo gibi isimleri takımlara dahil etmekte mümkündür.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Lineup11 Lineup11
    İngilizceÜcretsiz25,43 MB
  • Happy Soccer Physics Happy Soccer Physics
    İngilizceÜcretsiz69 MB
  • Dünya Süper Lig HAKKINDA YORUM YAZIN